Free Fire - Street Fighter Etkinliği Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire - Street Fighter Etkinliği Geliyor

Dünyadaki en çok bilinen dövüş oyunu Street Fighter ve Battle Royale denilince aklımıza gelen ilk oyunlardan olan Free Fire ortak bir etkinlikle oyuncularla buluşacak. Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan Street Fighter ile Garena Free Fire iş birliği Battle Royale oyuncularını şimdiden çok heyecanlandırdı. Garena tarafından yapılan resmi duyuruya göre, Street Fighter temalı etkinlik Temmuz ayında başlayacak. Küresel olarak gerçekleşecek olan güncelleme ile her bölgeden oyuncular bu etkinliğin keyfini çıkarabilecek.

Oyuna Hangi Karakterler Gelecek ?

Sızdırılan bilgilere göre, Street Fighter oyuncularının favorisi olan Ryu ve Chun-Li'nin oyuna yeni karakterler olarak gelmesini bekleniyor. Bunun dışında, oyuna gelmesi beklenen oyun içi öğelerin listesi:

Ryu Sırt Çantası

Ryu Buzu

Chun-li Paketi

Ryu Seti

Chun-li Seti

Lobi Ağacı

Ryu Tişörtü

Granada Hadouken

Ryket Özel Royale Bileti

Mag-7 Chun-li

Mp5 Chun-li

Hadouken Emote'u

Free Fire - Street Fighter Etkinliğini tüm oyuncular gibi biz de merakla bekliyoruz. Etkinlikle ilgili bilgiler gelmeye devam edecektir. Benzer haberler ve Free Fire Elmaslarınızı En Uygun Fiyat Garantisi ile satın almak için kabasakalonline.com'u takip etmeyi unutmayın.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?