Free Fire Yangında Gezenler Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire Yangında Gezenler Başladı

Free Fire’ın yepyeni sezonlarından birisi olan 39.Sezon Yangında Gezenler başladı. Oyuncuların büyük bir merakla beklemiş olduğu bu yeni sezon ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın almak için adres Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncu Alışveriş Sitesi Kabasakal Online !

Yangında Gezenler’de Bizi Neler Bekliyor ?


Free Fire Yangında Gezenler yeni sezonu büyük bir heyecanla başladı. Yeni sezon içeriğinde bizi bekleyen birçok yeni özelleştirmeler de mevcut. Ateşli Korkuluk Seti bunlardan en ilgi çekeni oluyor. Oyuncular, bu seti alabilmek için Fire Pass satın alarak görevleri tamamlamaya başladılar bile.

Fire Pass Fiyatları Ne Kadar ?

Önceki sezonlarda olduğu gibi Seçkin Bilet ve Seçkin Paket olarak iki farklı seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerde dilediğinizi alarak oyun keyfini yaşama şansına sahipsiniz. Oyuncuların en iyi arkadaşı olan Kabasakal Online’da senin için indirimli Free Fire Elmas fırsatları her zaman olduğu gibi devam ediyor !

Seçkin Bilet799 Elmas

Seçkin Paket1599 Elmas


Free Fire Elmas Nasıl Satın Alacağım ?

Free Fire Yangında Gezenler sezonundaki özelleştirmelere sahip olabilmek için hesabında Elmas olması gerekiyor. Free Fire Elmas’ı ise indirimli fiyat fırsatları ile satın almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece arkadaşlarınızla Free Fire keyfini en üst seviyede yaşayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?