Free Fire Yeni Çağ ve Yılbaşı Etkinlikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire Yeni Çağ ve Yılbaşı Etkinlikleri

En çok sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan Free Fire için Yeni Çağ ve birçok yılbaşı etkinlikleri oyuna eklendi. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Free Fire Elmas satın almak için adres Kabasakal Online !

Yeni Karakter Nairi

Nairi, Free Fire OB31 güncellemesinde tanıtılan son karakter oldu. 1 Ocak itibariyle sahip olabileceğiniz bu yeni karakter, iklim teknolojisini araştıran bir fırtına avcısı. Nairi için özel bir oyun içi yeteneği de mevcut. Yeteneğin adı ise Buz Ütü !

Buz Ütü kullanıldığı zaman, Gloo Walls’ın 20 saniye boyunca her 1 saniyede bir mevcut dayanıklılıklarının %20’sini yeniliyor. Bu yetenek bir kez donatıldığında, katmanlar temel düzeyde AR’leri kullanarak Gloo Walls’a ekstra %25 hasar verebiliyor.

5 Günlük Quiz

2022’ye geri sayım başlamışken 27-31 Aralık tarihleri arasında sürecek olan 5 günlük quiz etkinliği ile birlikte, etkinliğe özel ödülleri yakalama şansınız bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey her gün yenilecek olan bu etkinliğe günlük giriş yapmanız. Bu sayede size özel ödüllere sahip olabilirsiniz.

Free Fire Yeni Çağ ve Yılbaşı Etkinlikleri ile ilgili detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Free Fire Elmas alarak oyun heyecanını en üst seviyeye çıkartmak istiyorsanız, aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal Online güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?