Free Fire Sezon 51 Ödülleri Belli Oldu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Free Fire Sezon 51 Ödülleri Belli Oldu

Free Fire Sezon 50 bitmek üzere. Ağustos ayının da yaklaşması ile birlikte Free Fire yeni sezon için oyuncular hazırlıklarını yapmaya başladılar. Oyuncuların dört gözle beklediği yeni sezon bileti ve ödülleri hakkındaki tüm detaylar haberin devamında sizleri bekliyor. Siz de erkenden Free Fire yeni sezon hazırlıklarına başlayın ve sezona hızlı bir giriş yapın. Tek yapmanız gereken Kabasakal güvencesi ile indirimli Free Fire Elmas satın almak!

Free Fire Sezon 51 Ne Zaman Başlıyor

Her zaman olduğu gibi Free Fire yeni sezon ayın ilk günü ile birlikte oyunculara sunulacak. Bu da demek oluyor ki sayılı günümüz kaldı çünkü Ağustos ayı çok yakın. Free Fire Sezon 51 1 Ağustos tarihi ile birlikte oyunculara sunulacaktır. 31 Temmuz'da ise Free Fire Sezon 50 son bulacaktır. 

Free Fire Sezon 51 Ödülleri

Tüm Free Fire severlerin merak ettiği soru Free Fire Sezon 51 ödülleri neler? İşte karşınızda yeni sezon biletinde bizleri karşılayacak ürünler. 

-Sezon biletinin ilk ödülü Chef's Ride

-15 Rozet Ödülü Aroma World Jacket

-50 Rozet Ödülü Cherry Chefmaster Kostüm Paketi

-80 Rozet Ödülü M1873 - Golden Prosperity Silah Çıkartması

-125 Rozet Ödülü Vector-Golden Prosperity Silah Çıkartması

-150 Rozet Hot Pot Yağma Kutusu

-195 Rozet Ödülü Fake Death İfadesi

-225 Rozet Ödülü Crimson Knifemaster Kostüm Paketi

Free Fire Sezon 51 bileti ödülleri şimdilik bu şekilde olacakmış gibi gözüküyor. Tabii ki tam çıkışını yapmadan önce değişebilir fakat bir değişiklik olursa sizleri bilgilendirmek için buradayız. 

Free Fire oyuncularının dört gözle beklediği yeni sezon ödülleri hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Çoğu Free Fire oyuncusu çoktan yeni sezon hazırlıklarına başladı bile. Siz de şimdiden hazırlıklara başlamak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ile Free Fire elmas satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?