GAMER SEVGİLİYE NE ALINIR? YORUMLARI GÖSTER (1) YORUM YAP


GAMER SEVGİLİYE NE ALINIR?

14 Şubat Sevgililer Gününe geri sayım başladı. Kabasakal Online olarak yıllardır oyuncularımıza kaliteli hizmet sunuyoruz. Gamer sevgiliye ne alınır sorusunun cevabını en iyi biz biliriz. Hazırsanız listeye başlıyoruz!

GAMİNG ÜRÜNLERDE GEÇERLİ %10 İNDİRİM KODUN : KABASAKAL14

Bu kod sadece ‘Gaming Klavye’ ve ‘Gaming Mouse’ ürünlerinde geçerlidir. Kampanya 14.12.2021, saat: 00.00 ‘da sona erecektir. 

GAMİNG KLAVYE

Gamer sevgiliye alabileceğiniz en güzel hediyelerin başında Gaming Klavyelerimiz geliyor. Resmi bayiliğini yaptığımız Razer klavyelerimiz, oyunculara eşsiz bir deneyim sunmak için özel olarak tasarlandı. Bir yayıncının oyun deneyimini yükseltmek için gereken her detayın düşünüldüğü ürünlerimizde en uygun fiyat garantisi sunuyoruz!

Ürünleri incelemek için buraya tıkla!

GAMİNG MOUSE

Gamer sevgiliye alabileceğiniz hediyeler sıralamamızda Gaming Klavyeden sonra Gaming Mouselarımız geliyor. Gaming Mouselar Razer güvencesi ile sadece kabasakalonline.com’da! Gaming Mouselarımız oyuncuların konforunu attırabilecek şekilde özenle tasarlanmıştır. Estetiğin yanı sıra oyun oynarken büyük ölçüde rahatlık sunar. Razer Gaming Mouselar piyasadaki en uygun fiyat garantisi ile Gamer sevgiliye iyi bir sevgililer günü hediyesi alternatifi!

Ürünleri incelemek için buraya tıkla!

STEAM CÜZDAN KODU

Gamer sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biri de onların dilediği oyunu satın almalarını sağlayacak Steam Cüzdan Kodudur. Bu kod sayesinde sevgiliniz dilediği hediyeyi kendisi seçecek ve işinizi kolaylaştıracak. Üstelik uzun zamandır istediği o oyunu alma fırsatını da yakalayacak. Gamer sevgiliye ne alacağına karar veremediysen senin için en iyi alternatif Steam Cüzdan Kodu. Daha iyi bir sevgililer günü hediyesi olamazdı! 


%20 indirimle Steam Cüzdan Koduna ulaşmak için buraya tıkla!

RAZER GOLD HEDİYE KARTI

Gamer sevgiliye ne alacağına karar veremeyenler için bir diğer alternatif ise Razer Gold Hediye KartıdırBu hediye kartı ile oynadığı oyunda yer alan özelleştirmelere sahip olmak için oyun parası satın alabilir ve oyun keyfini ikiye katlar. Gamer sevgilisine hediye arayışında olanlara en uygun fiyat garantisi ile Razer Gold Hediye kartı!

 

%18 indirim ile Razer Gold Hediye Kartı almak için buraya tıkla! 

GOOGLE PLAY HEDİYE KARTI

 Gamer sevgiliye Google Play Hediye Kartı alarak, Google Play dünyasındaki birçok ücretli uygulama ve oyuna erişmesini sağlayabilirsiniz! Aklında kalan o uygulamayı ya da oyunu alma fırsatı sunarak hediyesini seçme şansı verebilirsiniz. Böylece beğenmeme olasılığını ortadan kaldırırsınız!

 


Gamer/Oyuncu sevgiliye, Google Play Hediye Kartını en uygun fiyat garantisi ile almak için buraya tıkla!

 


Yorum Yap

12.02.2021 21:06
sevgilim yok :(
Bu yorumu faydalı buldunuz mu? Hayır (0) Yanıtla
YANITI ; O zaman sizde kendinize güzel hediyeler alabilirsiniz :)