God Of War İnceleme YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

God Of War İnceleme

God of War serisini artık duymayanımız yoktur diye düşünüyorum. Hazır God of War Kabasakal'da indirimliyken kısa bir God of War incelemesi yapmanın tam vakti diye düşündük. Neden God of War oynamalıyım diye kendinize soruyorsanız çok fazla sebebimiz var ve hepsini haberin devamında inceledik. Şimdi sizlerde Kabasakal güvencesi ile birlikte indirimli God of War satın alabilirsiniz!


Neden God of War Oynamalıyım?

Playstation çıkışı ile herkesi mest eden God of War PC'ye gelmesi ile oyuncuları şaşırtmış ve bir o kadar sevindirmişti. God of War'ın %25 indirimli fiyatını Kabasakal'da gördünüz ve neden satın almalı ve oynamalıyım diye merak ediyorsunuz. İşte God of War oymanız için beş sebep.

-God of War oyununun hikayesi, serinin diğer oyunları gibi hikayeye giriş yapmıyor. Sinirlenmiş ve ailesinin ölümünün sebebi olanların peşine düşmüş Kratos'u oynamıyoruz. Daha çok olgunlaşmış ve daha kırılgan bir Kratos ile birlikteyiz. Geçmişini gerisinde bırakmış ve ölen karısının yasını tutan aynı zamanda oğlu ile bağlarını kuvvetlendirmeye çalışan bir Kratos ile oynamak gerçekten ilgi çekici ve bir hayli keyifli.

-God of War gerek teknik gerekse sanatsal olarak bir başyapıt. Oyunun fizik tabanlı render teknolojisi sayesinde Kratos'u inanılmaz detaylı görebiliyoruz. Geçmişindeki yaralardan gözünün çevresindeki kırışıklıklara kadar. Gerçekçi fizikleri ile zırhlar ve kıyafetler fantastik görünüyor. Harika animasyonları ve mükemmel ses kalitesi ile oynanışı çok daha keyifli kılıyor. 

-Eğer ilk defa oynayacaksınız bu oyunu bilgisayar kaldırır mı düşünmekte haklısınız. God of War geniş dünyası ve bir çok yan görevi hakkında çok daha fazla şey vadediyor. Her ne kadar çıkışının üzerinden uzun zaman geçse de spoiler vermeden söyleyebileceğim şey, boss savaşları sanki filmlerden kopmuş gibi. 

-Eğer eski günlerde olduğu gibi basit bir macera oyunu arıyorsanız şanslısınız. God of War oynarken gitmeniz gerek yeri biliyorsunuz. Ekstra daha iyi  oynamanız için yapmanız gereken özel şeyler yok.

-Bilgisayar için harika bir şekilde optimize edilmiş durumda. 2018 PS4 çıkışında God of War 30 FPS ile 1080p kalitede çalışıyordu. Şuan bilgisayar optimizasyonu ile orta seviyeli bir bilgisayarda bile maksimum kalitede oynayabileceksiniz.

God of War İncelemesi

Lafı fazla uzun tutmayacağım çünkü yukarıdaki adımlarda oyunun incelemesini az çok yaptığımızı düşünüyorum. Sadece ufak tefek bir şeyler katmak istiyorum. God of War'un dövüş sistemi gerçekten keyifli. Özellikle yeni tanıştığımız balta ile oynamak çok eğlenceli. Yetenek sistemi çok gelişmiş ve oyuna çok farklılık katıyor. Hikayesinde ise baba ve oğul ilişkisi çok iyi oturuyor ve oyunun temasına çok yakışıyor. Oyunda devasa bir harita ve gezebileceğiniz çok fazla yer var ve hepsinin mekan tasarımları çok iyi görünüyor. Oyunun tek kamera ile oynanması ve üzerine eklenen drama, aksiyona uygun etkili müzikler ise oyunu daha can alıcı kılıyor.

God of War Sistem Gereksinimleri

God of War Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 (4 GB) or AMD R9 290X (4 GB)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: DirectX feature level 11_1 tavsiye edilir.

Önerilen God of War Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) or AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) or AMD RX 570 (4 GB)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: DirectX feature level 11_1  tavsiye edilir

God of War hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. Oyun hakkındaki düşünceleriniz neler? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Bize sorarsanız herkesin kesinlikle oynaması gereken bir oyun. Şimdi sizlerde Kabasakal güvencesi ve %25 indirim ile God of War satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?