GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA serisinin uzun süredir beklenen yepyeni oyunu GTA 6 için yeni bilgiler sızdırıldı. Sızdırılan bilgiler arasında oyun hakkındaki detaylar ve piyasaya ne zaman çıkacağı ile ilgili önemli bilgiler de mevcut. Şimdi bu detayları sizinle paylaşalım.

GTA VI Geliyor

GTA VI çıkış tarihi için tüm oyuncular uzun süredir büyük bir heyecanlı bekleyiş içerisindeler. Unreal Engine'den daha iyi olduğu söylenen RAGE9 grafik motoru ile GTA 6’nın inanılmaz grafikler sunacağını dile getiren Chris Klippel : “Rockstar Games grafik motorunun (RAGE9) GTA 6 için kullanılacak yeni versiyonu inanılmaz olacak. Çok olumlu geri bildirimler alabildim, gerçekten bu yönüyle ilgili endişelenmemeliyiz. Ayrıca şirket içinden biri, motorun yeni versiyonunu tamamen yenilikçi bir araç olarak tanımladı: Zamanının ötesinde bir motordan bahsediyoruz.” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Paylaşılan son bilgilere göre 2014 yılından beri geliştirilen GTA 6, 2024 yılı itibariyle oyunculara sunulacak. Hikaye süresi olarak da 500 saatlik bir oyun bizi bekleyecek olarak bilgiler paylaşılıyor. Ayrıca GTA 6 içerisinde birden fazla şehir olacağı ve Amerika dışında Avrupa'da hikaye devam edeceği sızdırılan bilgiler arasında. Kısa süre önce çıkan Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition içerisinde küçük GTA VI görselleri de sıkıştırılmıştı. GTA: San Andreas'ın yenilenmiş halinde Lil'Probe'Inn barında GTA 6'ya ait olduğu söylenen şu görsel paylaşılmıştı.

GTA 6 Sistem Gereksinimleri

GTA 6 sistem gereksinimleri oyunun çıkmasına çok az bir süre kala Rockstar Games tarafından açıklanacak. Ancak son zamanlarda Rockstar Games'in çıkardığı oyunlardan yola çıkarsak GTA: Triology, Red Dead Redemption 2 ve Grand Theft Auto V oldukça iyi grafiklere sahipti. O yüzden dolayı oldukça yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç olacaktır diye tahmin ediyoruz. Kısa süre içerisinde Rockstar'ın GTA 6 ile ilgili duyuru yapmasını bekliyoruz.

GTA 6 ne zaman çıkacak sorusunu bu haberimiz ile kısmen yanıtlamış olduk. Bu heyecanlı bekleyiş için düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. GTA 6 çıktığı zaman Steam kütüphanenize oyunu eklemek için ihtiyacınız olan Steam Cüzdan kodu satın alma adresi her zaman olduğu gibi Kabasakal Online olacaktır. Aşağıdaki görsele tıklayarak Steam cüzdan kodu alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?