Halo Infinite İnceleme YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Halo Infinite İnceleme

Efsanevi Halo serisi şimdiye kadarki en geniş Master Chief senaryosuyla çığır açan birçok oyunculu deneyimle geri döndü! Xbox One, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows platformlarında oynayabileceğiniz Halo Infinite'e göz atacağız. Eğer sizlerde Halo Infinite aksiyonuna dahil olmak istiyorsanız Xbox Game Pass ile ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kabasakal güvencesi ile Xbox Game Pass satın almak!

Master Chief Geri Döndü

Halo serisinin büyük bir fanı olarak Halo 5'ten sonra çıkacak olan Halo oyunları için 343 Industries'e güvenmekte her Master Chief sever gibi güçlük çekiyordum. Son zamanlarda sadece Halo'da olmayan, Assassins Creed gibi bir çok oyunda yaşadığımız "eski oyunların ruhuna erişememe" korkusu içimi sarmıştı. Neyse ki yanılmışım. Gerek Master Chief'ın dönüş hikayesi gerek oyun içerisindeki heyecan çok iyi yansıtılmıştı. Tüm Halo oyunlarını oynayan biri olarak Halo Infinite benim için serinin favori oyunlarından biri oldu. Eğer hem adrenalinin yüksek olsun hem aksiyon bol olsun diyorsanız aradığınız oyun kesinlikle Halo Infinite. Aynı zamanda Halo Infinite yeni jenerasyon grafikleri ile harikada görünüyor. Grafiklerin yanı sıra oyunda çevrenin ses kalitesi de oldukça yüksek. Yüksek çatışmaların olduğu oyunlarda ses kalitesi benim için çok önemli bir faktör değildir ama Halo Infinite oynarken bu kararım tamamen değişmiş olabilir. Çünkü yaşadığımız aksiyon sahnelerinin hepsi oyuncu üzerinde çok büyük bir etki bırakıyor. 


Halo Infinite Çevrimiçi Modu

Çevrimiçi modu ilk çıktığında oyuncuların tamamı tarafından sevilmiş bir mod değildi. Eksik çok fazlaydı, problemleri vardı. Fakat artık neredeyse ikinci sezon başlamak üzere ve çoğu problem giderilmiş durumda. Oyuncular tarafından eksik veya hatalı görünen çoğu şey düzenlenmiş yada giderilmiş durumda. Ben Halo Infinite'i Xbox Game Pass ile ücretsiz olarak oynadım. Böyle bir fırsat varken oyuncuların hem hikaye modunu hem online modunu denemesi gerektiğini düşünüyorum

Halo Infinite Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 RS5 x64

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 or Intel i5-4440

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD RX 570 or Nvidia GTX 1050 Ti

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 19H2 x64

İşlemci: AMD Ryzen 7 3700X or Intel i7-9700k

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: Radeon RX 5700 XT or Nvidia RTX 2070

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Özetlemek gerekirse aradığım Halo ruhunu bana Halo Infinte verdi. Artıları o kadar çok ki eksileri kesinlikle göz ardı edebilirsiniz. Gerek başarılı hikaye anlatımı gerek özlediğimiz Halo deneyimi olarak bizlere istediklerimizi sunan bir oyun oldu. Şimdi sizlerde Halo Infinite oynamak istiyorsanız Kabasakal yanınızda. Kabasakal güvencesi ile Xbox Game Pass satın alabilir ve Halo Infinite ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Xbox Game Pass ile Halo Infinite ve yüzlece oyunu ücretsiz olarak oynamak için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?