Kabasakal Online'da, Amazon'un yeni MMO oyunu New World ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Kabasakal Online'da, Amazon'un yeni MMO oyunu New World !

Amazon Games’in oyun dünyasına girişiyle büyük çapta etki yaratan yeni MMORPG oyunu New World, 28 Eylül günü kapılarını açtı. Özgür dünyası, yeni nesil görselleri ve dolu içerikleriyle oyuncuları kendisine bağlayan oyun, henüz çıkışının ilk haftasında Steam’de 700.000’den fazla oyuncu tarafından oynandı, Streaming platformlarında kendine sayısız izleyici topladı! New World’ün bu ilgi çekici dünyasına katılmak için ihtiyacınız olan Steam Cüzdan Kodu Kabasakal Online'da sizi bekliyor!

Peki ne bu New World?

New World, Amazon Games tarafından geliştirilmiş, devasa çok oyunculu rol yapma oyunudur. Atlantik Okyanusu’nda kurgusal bir ada olan Aeternum’un keşfi ve devamında yaşanan olayları konu alır. Adayı kolonileştirmek isteyen kaşifler, adanın sihirli doğasını ve adadaki değerli büyülü madde Azoth’u keşfettiğinde işler oldukça karışır ve oyuncunun kendisine tam olarak bu kaosun içinde bir yol çizmesi gerekmektedir!

Şimdi Aeternum’u Keşfetme Vakti!

Açık Dünyanın büyülü ve öngörülemez doğasında karşınıza çıkacak tehlikeler ve fırsatlar, birbirinden farklı amaçlara sahip 3 taraf, adada özgün bir varlık gösterebileceğiniz organizasyonlar kurma ya da onlara katılma şansı sunan Şirket sistemi ve çeşit çeşit oyun moduyla Aeternum, oyunculara dopdolu bir harita sunuyor. Marauders, The Syndicate ve The Covenant taraflarından birini seçerek Aeternum’a adım atabilirsin. Bu dünyada keşfedilecek, uğruna savaşılacak sayısız öykü, yaşanacak uzun bir macera var!

Oynanabilecek Sayısız İçerik!

New World’de oyuncular PvE (Oyuncuya karşı yapay zeka.) ve PvP (Oyuncuya karşı oyuncu.) birçok oyun seçeneğine sahip:

 Expedition

MMORPG’lerin klasikleşmiş zindan sisteminin New World’deki tezahürü. Diğer oyuncularla birlikte bulmacalar çözerek ve moblarla savaşarak zindanlar temizleyebilirsiniz.

War Mode

Oyunculara ulusları için savaşma şansı sunan 100 kişilik geniş bir PvP modu. Kale savaşları gibi büyük çaplı savaş formatları içeriyor.

Invasion

50 oyuncuyla mobların güçlü saldırı dalgalarına karşı 30 dakika boyunca hayatta kalmaya çalıştığınız bir savunma modu.

Outpost Rush 

Moblarla savaşırken aynı zamanda diğer oyuncular ile istasyon ele geçirme mücadelesi verdiğiniz, PvP ve PvE’yi birbirine karıştıran seçeneğimiz!

New World Sistem Gereksinimleri

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i7-2600K / AMD Ryzen 5 1400
Bellek: 16 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce® GTX 970 / AMD Radeon R9 390X veya daha iyisi
DirectX: 12
Sabit Disk: 50 GB
Ağ: Geniş bant internet bağlantısı
Hesap: Steam hesabı gerekli

Minimum Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit
İşlemci: Intel® Core™ i5-2400 / 3Ghz'de 4 fiziksel çekirdekli AMD CPU
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA® GeForce® GTX 670 2GB / AMD Radeon R9 280 veya daha iyisi
DirectX: 12
Sabit Disk: 50 GB
Ağ: Geniş bant internet bağlantısı
Hesap: Steam hesabı gerekli

Siz de New World’ün bu devasa dünyasında kendinize bir isim kazanmak, sayısız öykü ve göreve dahil olmak, ticaretin ve savaşların arasında yerinizi almak istiyorsanız adresiniz Kabasakal Online! Maceranız boyunca harcayabileceğiniz Marks of Fortune için en uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodlarına buraya tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?