Kabasakal Online ile Okula Merhaba Kampanyası Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Kabasakal Online ile Okula Merhaba Kampanyası Başladı!

Eylül ayının gelmesi ile birlikte okul heyecanı başladı. Okul heyecanında da Kabasakal Online ailesi her zaman olduğu gibi yanınızda. Harika indirimlerin yanı sıra %5'lik indirim kodu ile birlikte Kabasakal'ın harika indirimlerinden faydalanın. Unutmayın indirimler 15 Eylül tarihinde saat 23:59'da bitiyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutun! Tüm ürünlerde olan indirimlerin yanı sıra %5'lik indirimin geçerli olduğu oyunlar ise bu şekilde;

-Marvel's Spider-Man Remastered

Mahallemizin sevimli Örümcek Adamı Kabasakal'da %5 indirimli kodu ile birlikte satışta. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve indirim kodunu kullanmayı unutmayın.

-God of War

God of War Ragnorök çıkış tarihine çok yakında. Bu yüzden en iyisi şimdiden God of War'u tekrar oynayıp hazırlıklara başlamak! Hemen Kabasakal Online "okulamerhaba" kodu ile indirimli God of War satın alın!

-Euro Truck Simulator 2

İndirimler oyunlar ile kalmıyor! Aynı zamanda üyelerimizin favori oyunlarda da %5 indirim kodu mevcut! Tek yapmanız gereken ürünü satın alırken indirim kodu kısmına küçük harfler ile "okulamerhaba" kodunu kullanmak!

-VALORANT VP

Dünya çapında en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan VALORANT'ın VP kodlarında da %5'lik indirim kodu mevcut!

-League of Legends RP

Yıllardır en meşhur MOBA oyunlarından biri olan League of Legends'ta da %5 indirim kodunu kullanarak RP satın alabilirsiniz!

-PUBG Mobile UC 

Mobil oyunlar arasında en çok oynanan Battle Royale oyunu PUBG Mobile severlerine de harika haberlerimiz var! İndirim kodu ile birlikte %5 indirimli PUBG Mobile UC satın alabilirsiniz!

Okula Merhaba %5 İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Tek yapmanız gereken ürünü sepete ekledikten sonra kupon kodu alanına küçük harfler ile "okulamerhaba" yazıp ekle kısmına tıklamak. Ardından ürününüz %5 indirimli fiyatı ile gözükecek!


Tek adım ile harika indirimlerden faydalanabilirsiniz! Unutmayın indirim kodlarının geçerlilik süresi 15 Eylül tarihinde 23:59'da son bulacak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?