Kabasakal Online İzmir Oyun Festivali Etkinlikleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Kabasakal Online İzmir Oyun Festivali Etkinlikleri

24-25-26 Eylül tarihlerinde Türkiye’nin İlk Oyun Festivali olan İzmir Oyun Festivali’nde Kabasakal Online olarak biz de yerimizi almıştık. Eğlence ve oyun dolu bu festivali PUBG (PC) sponsorluğunu yapmaktan dolayı büyük bir keyif aldık. Oyuncularla iç içe olarak ödüller dağıtmak, yüzlerinin gülmesini sağlayabilmek bizim en büyük mutluluğumuz oldu.

PUBG (PC) Turnuvaları

İzmir Oyun Festivali boyunca en çok ilgi çeken PUBG turnuvaları oldu. Etkinlik süresince her gün ve her saat başı olmak üzere turnuvaya katılıp ilk 3’e giren oyuncular ödüllerin sahibi oldu. İlk 3’e giren oyuncular sırasıyla 400, 200 ve 100 TL Steam Cüzdan Kodu ödüllerine kavuşmuş oldular. Ödülleri yayıncımız 10000days ile birlikte dağıttık. PUBG turnuvalarında oyuncular gibi biz de yerimizi alarak keyifli vakitler geçirdik.

CS:GO Turnuvaları

İzmir Oyun Festivali sunucusu Halil Bal ile Kabasakal Online arasında çok eğlenceli CS:GO turnuvaları da gerçekleştirildi. İki tarafında izleyiciler arasından seçtiği takımların kazananları Kabasakal Site Bakiyesi kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Kazanan takım oyuncular, hem madalya hem de 5, 10, 25, 50, 100 veya 200 TL Random Site Bakiyeleri ödüllerine sahip oldular. Ödülleri yayıncımız tecoNe ile birlikte dağıttık.

Just Dance Etkinliği

İzmir Oyun Festivali 3.Günde büyük bir Just Dance Etkinliği de festivale dahil olmuş oldu. Umutcan Tütüncü ile gerçekleştirilen Just Dance kazananları için Kabasakal Online tarafından ödüller sahiplerini buldu.


Kabasakal Online ailesi olarak İzmir Oyun Festivali’nde çok eğlendik. Festival süresi boyunca oyuncuların memnun olmasını sağlayarak en büyük amacımıza ulaştık. Sonraki festivallerde de yerimizi alıyor olacağız. 

"Hayatta verdiğiniz bütün savaşlar oyunlarda olsun !"


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?