Kabasakal Online İzmir Oyun Festivali’nde Oyuncularla Buluşuyor ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Kabasakal Online İzmir Oyun Festivali’nde Oyuncularla Buluşuyor !

24-25-26 Eylül tarihlerinde Fuar İzmir’de gerçekleştirilecek olan İzmir Oyun Festivali’nde Kabasakal Online olarak biz de varız ! Detaylar haberin devamında sizi bekliyor.

İzmir Oyun Festivali Etkinlikleri

Bazaar

Bazaar, katılımcıların el yapımı ürünlerini sergilediği bir alandır. Bu alandaki stantlarda sevdiğiniz Oyun, TV,  Film, Manga, Anime kahramanların figürlerini, aksesuarlarını veya tişörtlerini bulabilecek; potionlarla canınızı ve mananızı doldurabileceksiniz.

Cosplay Yarışması

Cosplay, çeşitli aksesuarlar, makyajlar ve kostümler kullanılarak anime ve manga, film, oyun, kitap ve çizgi roman karakterlerinin taklit edilmesi üzerine olan kostüm ve performans sanatıdır. Cosplay sanatı, ülkemizde son yıllarda inanılmaz bir şekilde popülerleşmiş ve etkinliklerin en çok ilgi çeken parçalarından birisi olmuştur. Oyunseverler, alt kültürle ilgilenenler, film ve diziseverler gibi geniş bir kitleye hitap eden cosplay, etkinliğe katılan ziyaretçilere görsel bir şölen sunmakla beraber, fantastik karakterleri canlı bir şekilde görebilme imkanını da beraberinde getiriyor. Cosplay yarışmalarına İzmir Oyun Festivali'ne gelerek katılabilirsiniz.

Indie Games Alanı

“Independent”in kısaltması olan bu terim, bağımsız oyunlar için kullanılır. Indie oyun geliştiricisi dediğimizde de aklımıza, finansal desteği veya yayımcısı olmadan oyun yapma uğraşında olan ekip gelir. Bu yıl da İzmir Oyun Fuar'ında; evinizde, mutfağınızda veya küçük ofisinizde yaptığınız oyunları, her yaştan oyuncu kitlesine ulaştırabileceğiniz bir indie game alanı olacak.

Konsol Oyun Alanları

Konsol alanlarımızda çeşitli oyunları tecrübe etme fırsatınız var.

Mobil Oyun Alanları

Mobil gaming alanlarında durmaksızın nefes kesen turnuvalar da İzmir Oyun Festivali’nde olacak.

PC Oyun Alanları

Bilgisayar oyun alanlarıyla çeşitli oyunları keşfetme ve turnuvalara katılılarak kendinizi deneme şansına da sahipsiniz.

Retro Alanı

Klasik oyun ve eski okul oyunları olarak da bilinen Retro Gaming, eski bilgisayar oyunu, video oyunu konsolu veya arcade video oyunlarını çağdaş zamanlarda arcade makinalar ile oynamaktır.

VR Alanı

Sektöründeki gelişmeleri her zaman yakından takip eden İzmir Oyun Festivali, sizleri çağın yenilikleriyle ve gelişen teknoloji ile buluşmayı hazır mısınız ? VR(Sanal Gerçeklik), oyun sektöründe son yılların en çok ilgi çeken gelişmelerinden bir tanesi. İzmir Oyun Festivali’nde, en yeni VR teknolojilerini deneyimleme fırsatını yakalayacak ve oyun dünyasının geleceğine dokunmuş olacaksınız.

İzmir Oyun Festivali'nde PUBG (PC) Sponsoru Kabasakal Online !

24-25-26 Eylül'de 3 gün boyunca İzmir Oyun Festivali'nde 11.00-17.00 arası PUBG turnuvalarına katılarak sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. Kabasakal Online sponsorluğunda gerçekleşecek olan PUBG (PC) turnuvalarına katılarak oyun keyfini en üst seviyede yaşayabilirsiniz. PUBG (PC) turnuvaları için Kabasakal Online, 13.000 TL ödül havuzu ile heyecana ortak oluyor. İzmir Oyun Festivali’ne özel fırsatlar ve sürpriz birçok ödüllere de sahip olmak için buraya tıklayarak festival bileti satın alabilirsiniz.

PUBG Battlegrounds Yeni Sezonu başladı. En Uygun Fiyat Garantisi ile PUBG Battlegrounds Survivor Pass satın almak için adres Kabasakal Online !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?