Kanlı Kuzgun Zırh-X Çıktı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


KANLI KUZGUN ZIRH-X ÇIKTI !

PUBG Mobile’de beklenen oldu ve Kanlı Kuzgun Zırh-X sonunda çıktı ! 17 Nisan gece 03:00’da gelen ve Firavun kostüm serisinden sonra merakla beklenen Kanlı Kuzgun Zırh-X’e sahip olmak için oyuncular şimdiden yoğun çaba harcamaya başladı bile.PUBG Mobile Twitter'da yaptığı resmi açıklamada, “Kanlı Kuzgun, kötülüğün yok edicisi ve zayıfların koruyucusudur. Sıradan bir insan olan Kanlı Kuzgun, ihtiyacı olanlara yardım ediyor ve adaletsizlik yüzünden suçlara karşı mücadele ediyor. " paylaşımını yaptı.

Ne Zamana Kadar Sahip Olabilirim ?

Kanlı Kuzgun Zırh X- kostümü yalnızca Kanlı Kuzgun etkinliği sırasında mevcuttur. Etkinlik 17 Nisan - 14 Mayıs arasında devam edecek, bu da bu kıyafeti almak için yalnızca bir haftalık zamanınız olduğu anlamına geliyor.

Uc satın alıp çarkı çevirerek bu kostüme sahip olabilirsiniz. 50.000 uc ye kadar çarkı çevirip ve kostüm çıkartamadıysanız üzülmeyin, kostüm size otomatik olarak hediye ediliyor.

Kostüm Seviyeleri Neler ?

Kostüm 6 seviyeye yükseltilebilir ve her seviyede kostümü ilerletmek için farklı şeyler elde edersiniz. Her seviye yepyeni avantaj sağlar. Her seviye için, uc alarak yeni seviyeye ulaşmanız gerekecek.

Kanlı Kuzgun’un bize sunulan 6 seviyesi ise şöyle :

Temel Görünüm

Takım Arkadaşı Etkileşimi

Gelişmiş Suret

Zafer Yayını

Şok ve Dehşet

Nihai Suret


Seviyeleri atladığınız zaman, özel Kanlı Kuzgun İfadesi, arkadaşlar için paylaşılabilir bir maske, Kanlı Kuzgunu temalı Zafer Yayını ve Kanlı Kuzgunun her girdiğinde görünen bir lobi giriş animasyonu gibi yeni seçenekler göreceksiniz.

Kanlı Kuzgun etkinliği Royale Pass sahipleri için geçerli olacak. Oyuncu, sezondaki her görevi tamamladığında Kanlı Kuzgun Tohumları’na sahip olacak ve bunları Kanlı Kuzgun Başlığı (30 günlük), Kanlı Kuzgunu Süsü (3 günlük) ve Kanlı Kuzgun Kemik Tırpanı Orak (3 günlük) gibi özel öğeler almak için kullanabileceksiniz.

Kısa süre aktif olacak olan bu kostüme sende sahip olmak istiyorsan, kabasakalonline.com sitemizden indirimli uc satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?