Knight Online 1+1 Seviye Atlama Etkinliği Başladı YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online 1+1 Seviye Atlama Etkinliği Başladı

En sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online’da uzun süredir gelmesi beklenen ve oyuncular tarafından sürekli takip edilen seviye atlama etkinliği başladı. Yüksek seviyede bir oyuncu olma hayallerinize yardımcı olabilmek adına seviyenizi artışınızı hızlandıracak olan bu heyecan verici etkinlik için detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En uygun fiyat garantisi ile Knight Online GB satın alma adresin Kabasakal Online !

Etkinlik Tarihi Ne Zaman ?

Başlangıç Tarihi: 01.07.2021

Bitiş Tarihi: 29.07.2021

Bu etkinlik, 1 Temmuz ve 29 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir; ancak bu tarihler arasında ekstra seviye atlama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Yapımcılar tarafından pek çok kez hayata geçirilen bu etkinlik, yeniden başlamış oldu.

Etkinlik Detayları Nasıl ?

1+1 seviye atlama etkinliğinde adından da anlaşılacağı üzere her seviye atladığında etkinlik sayesinde 1 seviye fazladan atlamış oluyorsunuz. Bu etkinliğin bazı şartları var. Bu şartları karşılamanız hâlinde siz de etkinlikte yer alabilirsiniz. Etkinliğe katılabilmek için maksimum 77 karaktere sahip olmanız gerekiyor. Ancak 81 ve 83 seviye karakterler ve Rebith karakterler bu etkinlikten yararlanamıyor. Ayrıca hesabınızda aktif bir Premium yoksa yine bu etkinlikten yararlanamıyorsunuz.  Bu etkinlik sadece tek sayılı seviyelerde geçerlidir. Yani, eğer 52. seviye bir karakteriniz varsa ve seviye atlayacak olursanız 54 değil 53. seviyeye ulaşırsınız. Daha iyi bir şekilde açıklayacak olursak çift sayılı bir seviyeye sahipseniz etkinlik ilk seferde aktif olmayacaktır. Etkinlikten yararlanmak için seviyenizin tek sayılı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bununla birlikte etkinlikten yararlanarak maksimum 79. seviyeye ulaşabilirsiniz. 79. seviyeden sonra herhangi bir aktiflik olmayacaktır.

- Etkinlik süresi boyunca bir kez seviye atlarsanız ekstra bir seviye daha atlayacaksınız. Yalnızca tekli seviyelerde geçerlidir. 1, 3, 5 gibi.

- 1+1 Seviye Artış Etkinliği yalnızca seviye 77'ye kadar kullanılabilir. Yükseltme yapabileceğiniz en yüksek seviye 79'dur.

- Etkinlikten "Sadece Premium Sahibi" oyuncular faydalanabileceklerdir.

Knight Online 1+1 Seviye Atlama Etkinliği detaylarını sizinle paylaştık. Seviye atlama etkinliği yüksek seviyede bir oyuncu olabilmek için seviye artışını hızlandırma niteliğine sahip. Bu nedenle, sizi hayal ettiğiniz yere getirebilir. Seviye atlarken ihtiyacınız olan Knight Online GB ve itemler gibi malzemelere sahip olmak için adres her zaman olduğu gibi kabasakalonline.com !


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?