Knight Online'a Tılsım Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online'a Tılsım Geliyor!

Tüm şövalyelerin dikkatine, Knight Online’a yeni eşyalar geliyor! Knight Online yeni eşyalar Talisman Item yani Tılsım  geçtiğimiz saatlerde NTT Game tarafından duyuruldu. Knight Online’a yeni eklenecek olan bu tılsımlar hakkında henüz detaylı bir bilgi paylaşılmadı. Bildiğimiz tüm bilgileri haber yazımız da sizler için hazırladık. Knight Online Talisman Item (Tılsım Eşyaları) hakkında tüm bildiklerimiz. Sizler de uygun fiyatlar ile GB Almak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda.

Knight Online Tılsım Eşyaları

 Bildiğiniz üzere Knight Online’da aksesuarlar ile  kendinizi güçlendirebiliyordunuz. Ancak oyuna yeni eklenecek olan Tılsımlar ile çok daha fazlasını elde edebileceksiniz. İlk olarak Tılsımlar, kanatların ve perilerin donatıldığı taraftaki yuvalara takılmaktadır. Donatıldıktan sonra, baş bölgenizin yakınında sizi takip edecektir.

Knight Online Tılsım çeşitleri nelerdir?

KnightOnline'da iki tür Tılsım çeşidi vardır. Bu tılsımlar Cesaret ve Ruh Tılsımlarıdır. Bu tılsımların sağladıkları özellik ve bonuslar birbirinden farklı olduğu gibi, kazanma yolları da birbirlerinden farklıdır. Knight Online Cesaret Tılsımı saldırı ve savunma sağlar ve Cesaret parçaları Ronarkland’daki düşmanları yenme görevinden elde edilebilir. Talisman of Spirit yani ruh tılsımı ise deneyim ve katkı puanlarını artırma seçeneğine sahiptir. Ancak unutmadan söyleyelim bu tılsımların ticareti yapılamaz. Peki bu tılsımlar nasıl elde edilebilir?

Cesaret Tılsımı

Ruh Tılsımı

 

Knight Online Tılsım Nasıl Elde Edilir?

Juraid Temple’dan ödül alarak Tılsım Ruh parçaları toplayabilirsiniz. [Falcı] McKean ile her bir parçayı toplayabilir ve bitmiş bir Tılsım öğesine dönüştürebilirsiniz. Başlangıçta, elde ettiğiniz Tılsımlar, istatistiksel olarak sizi çok mutlu etmeyebilir, ancak istatistiklerinizi artı basarak ilerlettiğinizde oyununuzu etkilediğini görebilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla detaylı bilgiyi Knight Online yakında duyuracaktır. Şuan için Tılsımlar +10 a kadar yanmadan basılabilecektir. +10 dan sonra Tılsım yanar ise tamamen kaybolmak yerine artısı düşecek. Tabii ki Tılsımların seviyesi arttıkça görüşleri de değişecektir.


Knight Online Yeni Ruh ve Cesaret Tılsımlarını sizler için haberimiz de inceledik. Yeni gelen Tılsımları sizler nasıl buldunuz? Bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizler de uygun fiyatlar ile güvenilir şekilde Knight Online GB, Cash, Premium, Cypher Ring satın almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?