Knight Online Boss İstilası Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online Boss İstilası Başladı!

Ronark Land beklenmedik bir istilasına karşı başarılı olan savaşçıların ödüllendirileceği etkinlik başladı. Knight Online Boss İstilası'na dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ileKnight Online GB satın almak için adres Kabasakal Online!

Boss İstilası

İstilacılar Ronark Land haritasının merkezinde her 8 saatte bir ortaya çıkıyor. İlk istilacıyı öldürdüğünüz anda bir diğeri ortaya çıkacak şekilde toplamda 5 farklı düşman karşınıza çıkacak. Dikkat etmeniz gereken nokta ise Bosslara son vuruşu yapan kullanıcıya eşyanın düşecek olması. Ronark Land içerisinde karşılaşacağınız belli başlı istilacılar mevcut olacak. İstilacıları öldürerek EXP, NP, Gold-Silver-Bronze Coinler, %100 Respawn Scroll, Master's Teaching, Enchancement Scroll, Juraid Box, BF Box ve 'Old' takılar gibi ödüllerin sahibi olabileceksiniz. Karşılaşacağınız istilacılar sırasıyla şu şekilde:

- Shaitan

- Forgotten Princess

- Corrupted Priest

- Demon Sword Sultan

- Scorpion King

Düşebilecek Nadir Eşyalar

Boss İstilası Etkinliği ile beraber nadir özelleştirmelerin düşme şansı da mevcut oluyor. Forgotten Princess ve Demon Sword Sultan kesildiği zaman Blessing Scroll düşme ihtimali bulunmaktadır.

Knight Online Boss İstilası'na dair paylaşılan tüm detayları size aktardık. Etkinliğe dair düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla GB satın alarak oyun heyecanınızı en üst seviye çıkartmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?