Knight Online Dev Solucan Etkinliği YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online Dev Solucan Etkinliği

Knight Online oyuncular tarafından oldukça sevilen etkinliklerine devam ediyor. Knight Online Dev Solucan Etkinliği'ne dair tüm detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Knight Online GB satın almak için adres Kabasakal Online!

Dev Solucan Etkinliği


Kısa bir süre önce Dolunay etkinliği, Full Moon Rift etkinliği, Coin etkinliği, 1+1 Level etkinliği gibi oyun içerisindeki büyük etkinlikler sona ermişti. 21 Nisan tarihi itibariyle daha öncesinde bilgilendirdiğimiz Boss İstilası etkinliği de sonlandı. Ancak 4 hafta boyunca oyunda yerini alacak olan Dev Solucan Etkinliği oyuna eklendi. Böylelikle Eslant haritasında 8 saatte bir ortaya çıkacak olan dev solucanı öldürerek özel ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Dev solucanı öldürdüğünüz zaman çevresinde olan oyunculara özel EXP ödülü verilecek. Ayrıca Dev Solucan'a ilk vuran 7 kişi ya da parti arasında verilen hasara göre 5000 NP bölüştürülecek. Eğer Dev Solucan'a atak yapan oyunculardan biriyseniz, "Certificate of Defeating a Slightly Large Eartworm" eşyasını kazanabilirsiniz. Bu eşya sayesinde Lunar Lady Magpie NPC'sinden takas yapabilir ve rastgele bir ödül kazanabilirsiniz. Rastgele kazanabileceğiniz ödüller ise şunlar:

- Mugwort Rice Cake x3

- Cactus Rice Cake x3

- Pumpkin Rice Cake x3

- Gardenia Rice Cake x3

- Magic Hammer x30

- 7 günlük Oreads Voucher 

- 7 günlük Lunar Tattoo Voucher

- Ibex Potion x25

- Crisis Potion x25

Giga Hammer Etkinliği


Ronarkland haritasında Giga Hammer etkinliği ile beraber yaratık orataya çıkacak. Bu yaratığı öldürdüğünüz zaman 30 günlük Event Amblem eşyasına sahip olabileceksiniz. Ayrıca yaratık öldüğü zaman etrafında olan oyuncular EXP ve Old Draki kutusuna sahip olabilecekler. Yaratık 4 hafta boyunca 8 saatte bir ortaya çıkacak. Ödüllerden faydalanabilmek için aylık NP miktarınızın 3.000 olması gerekiyor. Altar ve Sirius sunucularında ise aylık NP miktarınızın 25.000 olması gerekirken, Vega ve Destan sunucularındaki miktar 10.000 olarak belirlenmiştir. Knight Online Dev Solucan Etkinliği'ne dair paylaşılan tüm detayları size aktardık. Etkinliğe dair düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla GB satın alarak oyun heyecanınızı en üst seviye çıkartmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?