Knight Online Dolunay Etkinliği Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online Dolunay Etkinliği Başladı!

En sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online için Dolunay Etkinliği başladı. Dolunay jetonları Adonis kıtasının her yerinde ortaya çıkmaya başladı. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Knight Online GB satın almak için adres Kabasakal Online !

Dolunay Etkinliği


Dolunay jetonlarını Adonis kıtasının her yerinden ulaşabilirsiniz. Savaşlar, etkinlikler ve düşmanlar, ödül kazanma şansını yakalamak için Dolunay jetonlarını toplamanın birçok yolu olacak. Border Defense War, Chaos, Lunar Savaşları ve Ronark Land haritalarında jeton toplayabilirsiniz.

- Border Defense War etkinliğini kazanan oyuncular 10 adet Dolunay jetonu kazanacaklar.

- Chaos etkinliği sıralamasındaki oyuncuların %50'si (yukarıdan aşağıya doğru) 10 adet Dolunay jetonu kazanacaklar.

- Lunar Savaşlarında Garrison Captain ya da Gatekeeper öldürüldüğünde etrafındaki oyuncular 3 adet Dolunay jetonu kazanacaklar.

- Ronark Land haritasında düşman oyuncuları ve yaratıkları öldürerek 1 adet Dolunay jetonu kazanabilirsiniz.

- Ronark Land haritasında bir partideyken oyuncu ve yaratıklardan elde edebileceğiniz Dolunay jetonları parti eşya alma sırasına göre gelecektir.

- Eğer Border Defense War ve Chaos etkinliğine giriş yaptıktan sonra oyundan çıkış yaparsanız Dolunay jetonu alamazsınız.

Dolunay Jetonu

Dolunay jetonlarını Moradon'da (833, 545) bulunan NPC [Lunar Order Priest] Blanc'ın ilk seçeneği üzerinden takas edebilirsiniz. Dolunay Jeton eşyaları etkinlik sona erdiğinde silinecektir. 

5x Armor Enchant Scroll, 10 Jeton karşılığında

5x Weapon Enchant Scroll, 10 Jeton karşılığında

1x Absolute Voucher, 30 Jeton karşılığında

1x Magpie Transformation Scroll 50 Jeton karşılığında

1x Magic Bag (7 Günlük), 70 Jeton karşılığında

1x Alencia Wing (3 Günlük) 100 Jeton karşılığında

1x Lunar Rabbit Mortar Piece, 150 Jeton karşılığında

1x Rabbit Pet Transformation Scroll, 200 Jeton karşılığında

1x Lunar Tattoo (30 Günlük), 300 Jeton karşılığında

sahip olabilme şansınız mevcut. 30 Dolunay jetonu ile takas edeceğiniz Absolute Voucher eşyalarını Moradon'da (833, 545) bulunan NPC [VIP Manager] Juliane'ın ikinci seçeneğinden aşağıdaki Unvanları ile takas edebilirsiniz. Absolute Voucher eşyası depolanabilmektedir. 150 Dolunay jetonu ile takas edeceğiniz Lunar Rabbit Mortar Piece eşyalarını Moradon'da (707, 576) bulunan NPC [Disciple of Hepa] Shozin'den yardım alarak Mortar eşyalarını üretebilirsiniz.

Mortar of Lunar Rabbit Üretim Tarifi


Lunar Mortar of Lunar Rabbit Üretim Tarifi

Knight Online Dolunay Etkinliği’ne dair tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla GB satın alarak etkinliğe dair hazırlıkları tamamlamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?