Knight Online Full Moon Rift Etkinliği Başladı ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online Full Moon Rift Etkinliği Başladı !

En sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online için Full Moon Rift Etkinliği başladı. Başka bir boyuttan gelen düşmanlarla karşılaşarak istilacıları durdurmanız gerekiyor. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Knight Online GB satın almak için adres Kabasakal Online !

Full Moon Rift Etkinliği

Etkinliğe giriş yapan her oyuncu eşit güç ve becerilere sahip oluyor. Toplam 20 aşamadan oluşan etkinlik, Nexus kulesini koruduğunuz zaman kazanmış olacağınız bir etkinlik. Ortaya çıkan tüm yaratıkları öldürerek aşamaları geçebiliyorsunuz. Eğer yaratıklar tarafından öldürülürseniz, tecrübe puanı kaybı yaşamıyorsunuz. Etkinlik içerisinde /town komutunu kullanırsanız, Nexus kulenizin yanına ışınlanıyorsunuz. 20 Aşamada gelen yaratıkları öldürerek Nexus kulesini korursanız kazanıyorsunuz. Ancak 20 aşamayı tamamlayamaz ve Nexus kulesinin yok edilmesi veya tüm oyuncuların ölüm hakkını kullanarak etkinlikten atılırsa kaybediyorsunuz.

Full Moon Etkinliği’ne Giriş

NPC (Lunar Order Priest) Blanc’dan her hesap için hangi sunucu olursa olsun günde bir tane Full Moon Rift Voucher alabiliyorsunuz. Ancak Full Moon Rift Voucher eşyası bir gün sonra otomatik olarak siliniyor. Aldığınız Voucher ile beraber NPC Blanc üzerinden etkinliğe giriş yapabilirsiniz.

NPC [Lunar Order Priest] Blanc'ın bulunduğu yer

Full Moon Rift Etkinliği’ne Juraid Mountain etkinliği başlamadan 1 saat önce ve 1 saat sonra giriş yapılmayacak. Ayrıca bu etkinliğe giriş yapabilmeniz için en az 70 seviye ve en az iki kişilik bir parti üyesi olmanız gerekiyor.

Full Moon Rift Haritası

1.Kule 20.000 can değerine, 2.Kule 25.000 can değerine sahiptir. Nexus kulesi 50.000 can değerine sahiptir. Kulelerin can değerleri tekrar yenilenmez.

Her oyuncu 10.000 can ve 500 saldırı gücü ile etkinlikte yer alacak. Oyuncular kendi karakter sınıflarına ait becerileri ve eşyaları kullanamayacaklar. Oyuncular Chaos etkinliğinin becerilerini ve ekstra olarak Full Moon Rift’e özel becerileri de kullanabilirler.

Nexus Kulesi

Dış Kuleler (1 ve 2.Kule)

Oyuncuların Görünümleri ve Beceriler

Knight Online Full Moon Rift Etkinliği’ne dair tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla GB satın alarak etkinliğe dair hazırlıkları tamamlamak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?