Knight Online Yeni Sunucu Zero Geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online Yeni Sunucu Zero Geliyor!

Tüm şövalyelere merhaba! Knight Online yeni sunucu "Zero" duyuruldu!

NTTGame 17 Kasım tarihinde Knight Online Agartha, Pandora ve Felis sunucularını açmıştı. Knight Online geçtiğimiz gün Knight Onlineyeni sunucu Zero'nun açılacağı bilgisini yayınladı. Peki, Knight Online yeni server Zero ne zaman açılacak? Knight Online yeni server Zero ön kayıtları ne zaman? Knight online yeni sunucu detayları için haberimizi devamını inceleyebilirsiniz. Sizler de indirimli alışveriş için Kabasakal Online adresini ziyaret edebilirsiniz.

Knight Online Zero Sunucusu Ne Zaman Açılacak?

Knight Online yeni sunucu Zero, 8 Aralık 2022 Türkiye saati ile 16.00'da oyuncuların huzuruna sunulacak.

Knight Online Zero Sunucusuna Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Knight Online Yeni Sunucu Zero ile birlikte ön kayıt yapan oyuncular çeşitli ödüller dağıtıyor. Konuyla alakalı olarak NTTGame tarafından iletilen hediye paketinin sahibi olabilecekler.

Hesabınız ile ön kayıt yaptıktan sonra Zero sunucusunu seçen oyuncular karakterlerini oluşturup  8 Aralık günü yeni sunucuya giriş yapabilecekler.

Knight Online Zero Sunucusu Ön Kayıt Ödülleri Neler?

Knight Online Zero sunucusuna ön kayıt yapan oyuncularımız özel hediye paketinin sahibi olacak. Knight Online yeni sunucu Zero ön kayıt ödülleri ise şu şekilde;

200 Ibex Pot


200 Crisis Pot


15 Günlük Hellfire Kanatları


Unutmayın Agartha, Pandora veya Felis sunucularının herhangi birinde karakter oluşturduysanız sunucu değişimi yapamazsınız.

Zero sunucusuna ön kayıt yaptırmak ve sunucu seçimi işlemlerini tamamlamak için aşağıdaki NTTGame bağlantısına göz atmayı sakın unutmayın.

Yeni Sunucu Ön Kayıt Adımlar

ıYorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?