Knight Online Yeni Sunucular Açıldı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Online Yeni Sunucular Açıldı!

Beklenen büyük gün geldi, yeni maceralar ve yeni savaşlar sizleri bekliyor! Yeni sunucular PANDORA, FELİS ve AGARTHA açıldı! Yeni sunucularda çok daha akıcı bir oyun deneyimi sunulması için Knight Online’ın aldığı önlemler işe yaradı ve yeni sunuculara sadece OTP’si bulunan kullanıcılar giriş sağlayabilecek. Peki, yeni sunucularda sizleri neler bekliyor? Sizler de indirimli şekilde Knight Online GB almak istiyorsanız Kabasakal Online yanınızda!

Knight Online Yeni Sunucularda Gerçekleşecek Oyun İçi Etkinlikler

Border Defense War

Chaos Dungeon

Forgotten Temple

I Love Knight Online

Knight Online Bounty Hunter

Lunar War

Knight Online Yeni sunucularında gerçekleşecek olan oyun içi etkinlikler haricinde bir konuya da değinmemiz gerek. 59 Lv ve 69 Lv oyuncuların sıklıkla uğradığı Ardream ve RonarkLand Base mapleri yeni sunucularda maalesef bulunmuyor.

Knight Online Yeni Serverları İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

Yeni sunucuların aktif olması ile Warm’lar kesilmeye başlandı ve “EXP Kasma” heyecanı tekrar başladı. Pandora, Felis ve Agartha oyuncuların aklında ise bazı sorular mevcut. 

Felis, Pandora ve Agartha GB Fiyatları Ne Kadar?

Felis, Pandora ve Agartha GB satışları başladı, Kabasakal üzerinden Felis, Agartha ve Pandora sunucusu için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz! Felis, Agartha ve Pandora GB satışları için buraya!

Agartha GB için buraya! ◄---

Felis GB için buraya! ◄---

Pandora GB için buraya! ◄---

Knight Online Yeni Sunucularında Level Kasma Rehberi

Knight Online Yeni Sunucularda hızlı Level almak oldukça stratejik bir önem taşır. Eslant ya da EMC / LC gibi yerlerde EXP gruplarında bulunmak ise hızlı bir şekilde 35 Lv veya 60 Levela ulaşmaktan geçiyor. Ayrıca Ardream ve Ronark Land Base gibi haritaların da bulunmaması birçok oyuncunun hızlı bir şekilde 80-83 Level'a ulaşmak isteyeceği anlamına geliyor. 

Hızlı Level almak için ise yardımımıza EXP Premium ve Genie koşuyor. Felis, Pandora ve Agartha’da hızlı bir şekilde Level kasmak için tüm ihtiyaçlarınızı her zaman olduğu gibi buradan karşılayabilirsiniz. 

Knight Online Yeni Sunucularını sizler nasıl buldunuz başlamayı düşünüyor musunuz ? Yeni sunucular da indirimli ucuz GB, Cash ve Premium almak istiyorsanız her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?