Knight Royale Geri Döndü YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

Knight Royale Geri Döndü

En sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online için efsane Knight Royale geri döndü. En güçlü olanın kazanacağı Knight Royale'e dair tüm detaylar ise haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile Knight Online GB satın almak için adres Kabasakal Online!

Knight Royale Etkinliği

Knight Online'a giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak ekrandan, "Katıl" butonuna tıklayarak günde iki defa Knight Royale için katılım sağlayabilirsiniz. Kayıt süresi ise 10 dakika. 10 dakika sonunda oyuncular savaş alanına çekilecekler. Türkiye saati ile 16:00 ve 21:30 saatlerinde Knight Royale başlangıçları olacak. Savaş alanına girdiğiniz zaman tüm oyuncular eşit güçte ve aynı eşyalarla oyuna başlayacak. Harita üzerinde rastgele konumlara yerleştirilecek olan oyunculardan sadece bir kişi kalana kadar oyun devam edecek. Zehirli gaz, savaşın başlamasından 3 dakika sonra aktif olacak. 

Knight Royale Detayları

- Tüm oyuncular 1 adet 30 can iksiri, basit yay, basit kılıç, 15 ok ve 2 adet beceriye (30 kullanım ile sınırlı) sahip olacaklar.

- Tüm oyuncular 1 seviye karakter ile başlayacak ve haritadaki diğer oyuncuları ya da yaratıkları öldürdükçe seviyelerini arttırabilecekler. (Seviye ile birlikte Maks. HP, Maks. MP, Saldırı Hasarı ve Savunma miktarı da artar.)

- Tüm oyuncular savaş sırasında çantasında maksimum 9 farklı eşya bulundurabilecek.

- Oyuncular rakiplerin can miktarlarında azalışı can barında göremezler.

- Etkinliğe şu an için 'Katıl' butonuna basan ilk 160 kişi iki farklı haritada katılabilmektedir.

Knight Royale Haritası

- Savaşa katılan oyuncu sayısı 40 ve üstünde olur ise etkinlik 1. Gaz bölgesinden itibaren başlayacaktır.

- Savaşa katılan oyuncu sayısı 40'ın altında olur ise etkinlik 3. Gaz bölgesinden itibaren başlayacaktır.


- Zehirli gaz 180 saniye ara ile 1. bölgeden 5. bölgeye doğru ilerler.

- Zehirli gaz bölgesine girdiğinizde ekranınızda yukarıdaki uyarı belirir.

- Zehirli gazdan hasar almaya başladığınızda ekranınız yukarıdaki gibi mor rengi alır.

Knight Royale Yaratıkları

- Savaş alanındaki canavarları öldürerek eşya, iksir ve ok kazanabilirsiniz.

Knight Royale Sandıkları

- Haritanın belirli yerlerinde belirli aralıklar ile Gift of Pathos sandıkları çıkmaktadır, bu sandıkları bularak eşya elde edebilirsiniz.

Yeni BOSS: Pathos' Delegate

Knight Royale'de 3. Gaz Bölgesi aktifleştikten sonra 4. ve 5. Gaz Bölgeleri arasında sürekli hareket eden BOSS Pathos' Delegate eklendi! BOSS'u kestiğinizde içerisinden belirli bir oranla Mithril Ingot ve High Level Holy Water çıkmaktadır. Mithril Ingot ile silahlarınızı bir üst seviyeye geliştirebilirsiniz. Ayrıca, BOSS'u kesen kişiye 3 dakika boyunca geçerli olacak Attack Buff'ı vermektedir.

Knight Royale'e dair paylaşılan tüm detayları size aktardık. Bu efsane etkinliğe dair düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. İndirimli fiyatlarla GB satın alarak oyun heyecanınızı en üst seviye çıkartmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?