LEAGUE OF LEGENDS 11.3 YAMA NOTLARI YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LEAGUE OF LEGENDS 11.3 YAMA NOTLARI PAYLAŞILDI

Riot Games tarafından League of Legends 11.3 yama notları paylaşıldı. Aşırı gücün oyunun üzerinde yaratabileceği sıkıntıları önlemek amacıyla 11.3 yaması notları 03.02.2021 tarihinde yayınlandı. Hemen ardından 04.02.2021 tarihinde Ay Canavarı kostümleri dahil edildi. 11.02.2021 tarihinde ise Kristal Gül ve Solmuş Gül kostümleri de 11.3 yaması ile karşımıza çıkacak.

11.3 yaması ile iyileştiren özellikler sayesinde oyuncular farklı bir deneyime sahip olacak. Bu deneyimi eşsiz bir hale getirmek isteyen kullanıcılar sunulacak yeni görünümler ve özelleştirmeler için League of Legends Riot Points fiyatlarını araştırmaya başladı. En uygun fiyat garantisi ile LOL RP satın almak için buraya tıkla!

LEAGUE OF LEGENDS 11.3 YAMA NOTLARINDA NELER DEĞİŞTİ?

Güçlenen ve zayıflayan şampiyonlar oldu. Bunun yanı sıra bazı hatalar da giderildi ve iyileştirmeler sağlandı. Lol Rp fiyatları ise en çok araştırılan bir diğer konu oldu. Lol Rp satın almak isteyen kullanıcılar için Kabasakal Online olarak kampanyalarımız güncellendi!

Zayıflayan Şampiyonlar; Udyr, Seraphine, Taliyah, Elise, Anivia, Pantheon, Olaf, Cho’Gath, Rammus ve Ivern.

Güçlenen Şampiyonlar; Shyvana, Karma, Vladimir, Sylas, Mordekaiser, Singed, Ezreal, Riven, Jinx.

İyileştirmeler: 

  • Beklemedeki davetler için ses oynatma.
  • Bir dereceli karşılaşmadan sonra ekran başında olmayan oyuncuya LP miktarının azaldığı yönünde bildirim gidecek. Galibiyet ve mağlubiyetler de buna dahil. Lobidekiler için ise ekran başında değilse ya da oyunu terk ederse diğer oyunlarında kazanacağı oranın düşeceği yönünde bilgi alacak.
  • Tahsildar’ın infazı hasar veren eşyalardan etkilenecek.
  • Ejder ruhu kazanıldığında ses efekti ve yeniden oynatma kaldırıldı.
  • Çarp’ın orman canavarlarından önce kullanıldığında beklemenin uzun sürmesine sebep olan hata düzeltildi.
  • Gangplank’de yeni bir ara yüz eklendi ve Yılan ultisini geliştirmesi sağlandı.
  • İmparator Fermanı Koordinasyonlu Atış, şampiyonlar yavaşlatıldığında ya da durdurulduğunda bekleme süresine geçecek.

AY CANAVARI FESTİVALİ

League of Legends, yeni ay yılını bu görünümler ile kutluyor. Jarvan IV, Aphelios, Annie, Alistar, Fiora ve Darius ay canavarı görünümlerinde test alanında yer alıyor. Solmuş Gül ve Kristal Gül görünümlerini de göreceğiz. Syndra ve Talon Solmuş Gül; Swain ve Zyra ise Kristal Gül görünümüne ekleniyor. Solmuş Gül ve Kristal Gül görünümler 11.02.2021 tarihinde çıkacak. Renk paletlerine ise mağazadan erişebileceğiz.  Lol Rp satın alarak mağazadan dilediğince alışveriş yapabilirsin. Lol Rp fiyatlarını senin için güncelledik. Yeni özelleştirmelere sahip olmak için şimdi Lol Rp satın al!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?