League of Legends 12.12 Yaması Meta Şampiyonları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends 12.12 Yaması Meta Şampiyonları

Dünyada en çok oynanan MOBA oyunlarından biri olan League of Legends'da her yama ile birlikte meta değişiyor. Özellikle oyuna geçtiğimiz ay getirilen dayanıklılık güncellemesinden sonra meta epey bir değişti. Gelin hep beraber League of Legends 12.12 yaması meta şampiyonlarını inceleyelim. Bu arada haftalık League of Legends kostüm indirimleri başladı. Favori kostümünüzü satın almanız için harika bir fırsat. Tek yapmanız gereken Kabasakal güvencesi ile birlikte League of Legends RP satın almak!

League of Legends Destek Metası

Kendini takım arkadaşını korumaya adayan destek rolü şampiyonlarında meta olarak, League of Legends her ne kadar zayıflatsa da kazanma oranının hala çok yüksek olduğu şampiyonlar var. İşte karşınızda LoL destek meta şampiyonları.

-Janna

-Renata Glasc

-Senna

League of Legends ADC Metası

Takımın saldırı gücü taşıyıcılarında karşımıza alışagelmişin dışında iki şampiyon çıkıyor. Bu şampiyonlar Tahm Kench ve Seraphine. Özellikle Seraphine yetenek gücü taşıyıcısı olarak hem alt koridorda hem orta koridorda harika işler başarıyor.

-Seraphine

-Tahm Kech

-Twitch

-Zeri

League of Legends Orman Metası

Ormanda ise görmeye daha alışık olduğumuz şampiyonlar mevcut. Hem tank hem de saldırı gücü olarak takıma katkı sağlayabilecek olan bu şampiyonlar LoL 12.12 yaması ile birlikte ön plana çıkıyor. 

-Kayn

-Volibear

-Wukong

-Bel'veth

League of Legends Mid Metası

Orta koridorda ise uzun zamandır tahtından düşmeyen bir şampiyon var. O da dokuz kuyruklu tilkimiz Ahri. İşte karşınızda LoL 12.12 yaması mid metası.

-Ahri

-Anivia

-Kassadin

-Yone

-Seraphine

League of Legends Üst Koridor Metası

Üst koridorda ise alt koridorun tam aksine alışagelmiş şampiyonlar mevcut. Genel olarak koridorunda hem baskı kurabilecek hem de koridorda baskıya karşı hayatta kalabilecek şampiyonlar tercih ediliyor. 

-Darius

-Jax

League of Legends 12.12 yaması meta şampiyonları hakkında ki tüm detayları sizler ile paylaştık. Siz bu liste hakkında neler düşünüyorsunuz ? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizlerde Kabasakal güvencesi ile birlikte indirimli LoL RP satın alabilir ve vadinin heyecanına kendinizi kaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?