League of Legends 12.13 Yaması Meta Şampiyonları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends 12.13 Yaması Meta Şampiyonları

LoL 12.13 yamasını daha önceki haber yazımızda hep beraber incelemiştik. Şimdi yama notları üzerinden neredeyse 1 hafta geçti ve 12.13 yamasında öne çıkan ve dereceli maçlarınızda kazanma ihtimalinizi yükseltecek şampiyonlar belli olmaya başladı. Sizde League of Legends oynarken tarzınızı harika kostümler ile Vadi'ye yansıtmak istiyorsanız hemen Kabasakal Online güvencesi ile indirimli LoL RP satın alın!

League of Legends Meta Destek Şampiyonları

Bu yama notlarında destek denince akla tek bir şampiyon geliyor. O da Renata Glasc. Renata sahip olduğu yetenek kiti ile harika işler çıkarabiliyor. Hem takımını korumakta hem de agresif oyunlar koridor ve takım savaşlarında oyunun kaderini belirleyebilme gücüne sahip. Tabii ki 12.13 yamasındaki tek güçlü destek şampiyonu Renata değil. 

-Renata Glasc

-Bard

-Soraka

-Janna

-Yuumi

-Pyke

League of Legends Meta ADC Şampiyonları

Destek şampiyonlarından bahsedince alt koridorun diğer rolünden bahsetmemek olmaz. Saldırı gücü taşıyıcısı rolünde alt koridorda hala çok güçlü yetenek gücü şampiyonları da bulunmaya devam ediyor. Seraphine, Veigar gibi şampiyonlar alt koridorda boy göstermeye devam ediyor. Bunlar dışında oyunun ilerleyen dakikalarında takım savaşlarının kilit adamı olacak şampiyonlarda sık sık oyunlarda yüksek performans sergiliyor.

-Twitch

-Jhin

-Sivir

-Samira

-Karthus

-Seraphine

League of Legends Meta Mid Şampiyonları

Orta koridor ise yüksek kazanma oranlı ve başarılı kilit isimler var. Sylas, Anivia gibi şampiyonlar kazanmanıza giden yolda kesinlikle sizlere yardımcı olacak. Bunlar dışında LoL 12.13 Mid Meta şampiyonları ise aşağıdaki gibi.

-Anivia

-Fizz

-Kassadin

-Swain

-Sylas

-Taliah

-Vex

-Victor

-Zilean

League of Legends Meta Orman Şampiyonları

12.13 yamasında gelen değişiklerden sonra değişen Master Yi LoL Jungle Metasında ön plana çıkmış durumda. Peki diğer LoL Meta şampiyonları kimler derseniz sıralama bu şekilde gidiyor:

-Diana

-Fiddlesticks

-Master Yi

-Nunu ve Willump

-Trundle

-Wukong

League of Legends Meta Top Lane Şampiyonları

Üst koridorda ise çok fazla şey değişmiş gibi durmuyor. Her zaman görmeye alışık olduğumuz şampiyonlar gene üst koridorda iyi işler çıkarıyor. Tabii ki de performans olarak öne çıkan şampiyonlar mevcut. 

-Camile

-Darius

-Jax

-Olaf

-Ornn

-Swain

-Tryndamere

League of Legends 12.13 yaması meta şampiyonlarını sizler ile paylaştık. Umarız dereceli sezonundaki yukarıya tırmanma adımlarınızı kolaylaştırır. Sizler bu yamada hangi şampiyonlar ile oynuyorsunuz? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. League of Legends'ta kostüm satın alırken ihtiyacınız olan RP her zaman olduğu gibi Kabasakal Online'da. İndirimli LoL RP fiyatlarını incelemek için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?