League of Legends 12.14 Yaması Meta Şampiyonları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends 12.14 Yaması Meta Şampiyonları

League of Legends 12.14 yaması yayınlandı ve yapılan değişiklikler ve dengelemeler ile LoL Metası değişti. Yeni yama ile tüm koridorlarda hangi karakterler metada hepsini haberin devamında inceledik. Bu liste sayesinde dereceli serüveninizde lig atlamanızı kolaylaştıracak 12.14 yamasının en güçlü şampiyonlarını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizler de League of Legends RP satın almak istiyorsanız Kabasakal yanınızda! Hemen indirimli fiyatları ile League of Legends RP satın alın!

League of Legends Meta Destek Şampiyonları

Renata yapılan tüm zayıflatmalara rağmen listelerden düşmüyor gibi duruyor. Onun haricinde alt koridorda agresif olarak oynayabileceğiniz destek karakterleri koridoru kazanmanızda kolaylaştırıyor gibi gözüküyor.

-Renata Glasc

-Pyke

-Bard

-Janna

-Senna

League of Legends Meta ADC Şampiyonları

League of Legends alt koridorun en güçlü ADC'si 12.14 yaması için Draven gibi gözüküyor. Zeri ise son yapılan zayıflatmalardan fazla etkilenmemiş ve hala listede üst sıralarda kendine yer bulmaya devam ediyor.

-Draven

-Zeri

-Jhin

-Twitch

-Sivir

-Seraphine

League of Legends Meta Mid Şampiyonları

LoL 12.14 yamasında orta koridorun en öne çıkan ismi ise Sylas. Aynı zamanda Qiyana, Katarina gibi karakterler orta koridorda sağladıkları hızlı rotasyonlar ile takımın görevleri tamamlamasını kolaylaştırıyor. Yeni LoL yamasında ejderha katletmek çok önemli olduğu için koridorlarda hızlı rotasyon yapabilen şampiyonları görmek çok normal.

-Sylas

-Katarina

-Qiyana

-Kassadin

-Taliyah

-Ahri

League of Legends Meta Orman Şampiyonları

Ormanda ise iki yamadır adından sık sık söz ettirten şampiyon Fiddlesticks. Daha önce belirttiğimiz gibi ejderha, baron gibi görevler bu yama notları ile çok daha değerli bu yüzden orman oyuncularının üzerine büyük bir yük düşüyor.

-Fiddlesticks

-Kindred

-Reksai

-Diana

-Wukong

-Bel'veth

League of Legends Meta Top Lane Şampiyonları

Üst koridorda ise gene çok fazla değişen bir rol yok. Listeye özellikle eklemek istediğimiz isim ise Shen. Hem koridorunuzu kaybetmeyip hem de takım arkadaşlarınıza görevlerde yardımcı olarak mükemmel bir takım oyuncusu olabilirsiniz.

-Shen

-Darius

-Camile

-Fiora

-Poppy

League of Legends 12.14 yaması meta şampiyonlarını sizler ile paylaştık. Dereceli sezonunda yukarıya tırmanmanızı kolaylaştırmak için League of Legends metasını takip etmeyi unutmayın. Sizler bu yamada hangi şampiyon ile oynuyorsunuz? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. League of Legends RP satın almak istiyorsanız adresiniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online. Hemen indirimli fiyatları ile League of Legends RP satın alın, tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?