League of Legends 12.15 Yaması Meta Şampiyonları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends 12.15 Yaması Meta Şampiyonları

League of Legends 12.15 yaması yayınlanalı neredeyse bir hafta geçti ve League of Legends metası tamamen belirlendi. Bu yamanın en güçlü şampiyonlarını sizler ile paylaşıp lig atlama serüveninizi kolaylaştıracağız. Şimdi sizlerde League of Legends heyecanını yaşamak ve tarzınızı vadiye indirmek istiyorsanız hemen Kabasakal güvencesi ile birlikte League of Legends RP satın alın!

League of Legends Meta Destek Şampiyonları

Geçen haftadan bu yana destek metasında değişen pek bir değişiklik yok. Sadece yapılan son güçlendirmelerden sonra Leona ve Thresh daha oynanabilir hale geldi.

-Renata Glasc

-Pyke

-Bard

-Janna

-Senna

League of Legends Meta ADC şampiyonları

League of Legends alt koridorun en güçlü ADC şampiyonları metasında da büyük bir değişiklik olmadı. Metada şuanda erken oyunda rakibini kolay cezalandırabilecek şampiyonlar seçiliyor.

-Draven

-Sivir

-Seraphine

-Samira

-Nilah

League of Legends Meta Mid Şampiyonları

Yapılan bufflardan sonra Vex mid metasında öne çıkıyor bunun dışında Qiyana yapılan zayıflatmalar yüzünden metadan düşmüş durumda.

-Vex

-Victor

-Sylas

-Anivia

League of Legends Meta Orman Şampiyonları

Orman metasında ise Master Yi düşüşte. Qiyana orman oyuncuları ise yapılan son değişiklikten sonra mutsuz çünkü Qiyana orman metasında da düşüşte.

-Nunu

-Diana

-Fiddlesticks

-Olaf

League of Legends Meta Top Lane Şampiyonları

Singed yapılan son değişiklere rağmen maalesef ki metada yer bulamadı. Fakat şuanda Aatrox üst koridorda çok güçlü.

-Aatrox

-Darius

-Shen

-Olaf

-Swain

League of Legends 12.15 yaması meta şampiyonları hakkındaki tüm bilgileri ve şampiyonları sizler ile paylaştık. Sizlerin bu metadaki favori şampiyonu kim? Bizler ile paylaşmayı unutmayın. Şimdi sizlerde League of Legends RP satın almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve Kabasakal güvencesi ile LoL RP satın alın!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?