League of Legends 2021 MSI Ön Eleme Grupları Belli Oldu YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP2021 MSI Ön Eleme Grupları Belli Oldu

Riot Games’in düzenlediği League of Legends  2021 MSI etkiliğinde ön eleme grupları belli oldu. İzlanda’nın Reykjavik şehrinde düzenlenecek olan turnuvada ligimizi FastPay Wildcats temsil edecek.

MSI Ön Eleme Aşaması Grupları

Ön eleme aşamasında B grubunda mücade edecek olan temsilcimiz FastPay Wildcats’in rakipleri arasında tanıdık isimler göze çarpıyor. İrfan “Armut” Tükek’in üst koridor rolünde oynadığı MAD LİONS grubun en güçlü takımı olarak göze batıyor. Yıllardır aramızda sıkı bir rekabetin olduğu Brezilya CBLol temsilcisi paİN GAMİNG’in koçluğunu  ise Ahmet “NOVA” Yılmaz yapmakta. Grubumuzdaki son rakibimiz ise PCS temsilcisi PSG Talon ekibi


MSI 2021 Ne Zaman Başlıyor ?

6 Mayıs Perşembe günü ön eleme gruplarındaki takımların mücadeleleri ile MSI 2021 etkinliği resmen başlamış olacak. Temsilcimi FastPay Wildcats’i desteklemek ve MSI 2021 etkinliği heyecanını yaşamak için sen de ekran başında yerini ayır !

Şampiyonlar Gibi Oyna ve Takımını Destekle

Yıldız oyuncuların sahip olduğu kostüm ve içeriklerle vadide yükselişini kutlamak için RP satın al. MSI 2021 taraftar özel ifadeleri ve taraftar özel simgeleri ile takımını desteklemek için online alışverişin güvenli adresi kabasakalonline.com farkı ile hemen  RP satın alabilirsin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?