League of Legends 2022 Sezonu'nun Başlangıç Tarihi Belli Oldu! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends 2022 Sezonu

League of Legends 2022 Sezonu başladı! Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile League of Legends RP satın alma adresiniz Kabasakal Online!

League of Legends 2022 Sezonu ne zaman çıkacak?

16 Kasım 2021 tarihinde sona eren League of Legends 11. Dereceli Sezonu’nun sonrasında çıkacak olan 12. Sezon, oyuncuların heyecanlı ve meraklı bekleyişi sona erdiriyor.

League of Legends 2022 Sezonu hakkında ilk bilgi 2 Ocak 2022 günü oyuncular ile paylaşıldı. Twitter üzerinden paylaşım yapan Riot Games, oyunculara yeni sezonun 7 Ocak Cuma günü saat 18:00’da başlayacağını duyurdu. “Çağrıya kulak verecek misin?” sorusu ile paylaşım yapan Resmi League of Legends hesabı “#çağrı #thecall” etiketleri ile temayı bizlere iletmiş oldu.

Yeni Şampiyon Zeri

Yapmış oldukları twitter paylaşımında "çağrı" etiketinin yanında yeni şampiyona da yer veren Resmi League of Legends hesabı yeni şampiyon Zeri'nin sinyallerini oyuncuları ile paylaştı.

League of Legends 2022 Sezonu’nda heyecanınızı iki katına katlamak için hemen aşağıdaki görsele tıklayıp Kabasakal Online’dan en uygun fiyata RP satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?