League of Legends 25 Mayıs Haftanın Ücretsiz Şampiyonları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends 25 Mayıs Haftanın Ücretsiz Şampiyonları

Riot Games, League of Legends için bu haftanın ücretsiz şampiyonlarını belirledi. Oyuncular, bu haftaki şampiyonları ücretsiz olarak test edebilecek ve daha sonra satın dilerse satın alabilecekler. Riot Games'in en sevilen oyunlarından olan League of Legends’in klasik bir geleneği olan haftalık ücretsiz şampiyonları sayesinde oyuncular, belirlenen şampiyonları ücretsiz bir şekilde deneyebiliyor. Oyunda geçirdiğiniz süre ve gerçekleştirdiğiniz oyunlar boyunca elde ettiğiniz Mavi Öz sayesinde dilediğiniz şampiyonun kilidini açabilirsiniz. Mavi Öz'leri biriktirmek ya da kazanmak bir hayli zor oluyor ancak Riot Games, hem satın almak istediğiniz şampiyonları deneyebilmeniz için hem de ücretsiz olarak oynamak isteyenlerin rahatlıkla bu şampiyonlara erişebilmesi için her hafta ücretsiz şampiyonları bunun için sunuyor. Toplamda 160'a yakın şampiyon arasından dilediğiniz şampiyonları Mavi Öz ile satın alabilme şansına sahipsiniz. Elde ettiğiniz Mavi Öz'leri harcamak istemezseniz, haftanın ücretsiz şampiyonlarını deneyebilirsiniz ve RP satın alarak kalıcı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

LoL Haftanın Ücretsiz Şampiyonları Tablosu

Yaklaşık olarak 160 şampiyon arasından belirlenen ve her hafta düzenli olarak değiştirilen ücretsiz şampiyonları test edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde bir şampiyonu satın almadan önce, eğer ücretsiz olarak getirilmişse test edebilir ve dilediğiniz takdirde satın alabilirsiniz. Bu sayede zor kazanılan Mavi Öz'leri boşuna harcamamış olursunuz. İşte bu haftanın ücretsiz şampiyonları :

Eğer hesabınızda yeterli miktarda Mavi Öz bulunmuyorsa, Riot Points karşılığında da bu şampiyonları satın alabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile RP satın alma adresiniz yine kabasakalonline.com ! Satın aldıktan sonra 15 dakika içerisinde RP kodunuz size teslim edilecektir. Haberlerin devamı için takipte kalmayı unutmayın.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?