LEAGUE of LEGENDS ARCANE GELİYOR YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP


League of Legends Arcane Geliyor

Riot Games, 2019 ‘da gerçekleştirdiği 10. Yıl etkinliklerindeki yol haritasını oyuncularıyla paylaşmıştı. Valorant, Legends of Runeterra bu yol haritasında bulunuyordu. Riot artık paçaları sıvayarak bizim artık bir animasyon dizimiz olmalı! diyerek Arcane dizisinin yapımına başladı. 2020 yılında paylaşılması beklenilen Arcane, Covid-19 nedeni ile gecikti.

League of Legends Arcane Ne Zaman Yayınlanır

League of Legends Arcane, 2021 yılında yayınlanması bekleniyor. Biz de bunları yakında takip ederek sizlerle paylaşıyor olacağız.

League of Legends Arcane Konusunu Merak Edenler İçin
Sizler için edindiğimiz ve ulaşabildiğimiz bilgilerde kesin olarak Jinx ve Vi League Of Legends şampiyonlarının geçmiş hikayesini anlatacağını biliyoruz. Fragmanda izlediğimiz gibi Zaun’un fakir sokaklarında ve Piltover’ın son teknoloji mahallelerinde bir grup gencin atıldığı maceralar olacak.

Bizim de emin olduğumuz bazı detaylardan biri de Jinx’in çizmelerinin ufak bir karede görünmesi ile Jinx kendini nasıl ortaya çıkartacak merak ediyoruz. Fragmanda detaylara dikkat edin, mavi saçlı kız çocuğu ve pembe saçlı kız çocuğu bizce Jinx ve Vi kardeşler olma ihtimali yüksek görünüyor. Diziyi ufak yaştaki oyuncular izleyebilir ama genel olarak hitap edeceği kesim 14 yaş ve üzeri olacaktır.

Riot Games, her zamanki gibi kendisini senaryosuyla konuşturmayı bekliyor. ‘Dizi öyle yumoş bir dizi olmayacak. İstediğimiz birçok tema var, bu yüzden bu diziyi çocukların izleyip hayal kırıklığına uğramalarını istemiyoruz.’ dedi.

Hollywood stüdyolarıyla bir ilişki içerisinde olan Riot Games ortak kurucusu Brandom Beck, sadece animasyon dizisi değil gerçek bir eser yaratarak çok daha yüksek bir konumda olacağını düşünüyoruz diyerek iddialı bir konuşma yaptı.

League Of Legends Arcane Dizisinde Oynayacak Şampiyonlar

Piltover ve Zaun bölgelerinin kahramanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Caitlyn

Ezreal

Orianna

Heimerdinger

Ekko

Blitzcrank

Dr. Mundo

Warwick

Zac

Ziggs

Seraphine

Jayce

Camille

Oyun içerisinde yer alan Warwick ile Jinx repliğini hepimiz hatırlıyoruz. ‘Yaptığını Biliyorum!’ cümlesi bizimde aklımıza kazınmıştı acaba ne yaptı? Warick karakterini gördüğümüze göre Warwick karakterini bu hale sokan Singed’ı görmemiz kesin diyebiliriz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?