League of Legends : Arcane – Netflix’e Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends : Arcane – Netflix’e Geliyor

Riot Games, iki yıl önce dünya genelinde büyük bir şöhrete sahip olan League of Legends evreninde geçecek bir animasyon olan Arcane‘i duyurmuştu. Arcane, Netflix'e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonbaharında gelecek. Başrollerde Leauge of Legends dünyasının iki sevilen kahramanı Jinx ve VI olacağını fragman ile öğrendik ancak geriye kalan karakterlerin kim olacağı henüz belli değil. Koronavirüs salgını nedeniyle vizyona girişi ertelenen yapımın yeni fragmanı yayımlandı.

Arcane Fragmanı

Kısa fragmanda herhangi bir diyalog görmüyoruz, daha çok tanıtım ve hikayesel işlevi üstlenen fragmanda karakterlerin ve mekanların gösterimi ön plana çıkartılmış. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Arcane'in geçtiğimiz yıl yayınlanmış olması planlanıyordu. Koronavirüs pandemisi nedeniyle dizinin çıkışı ertelenmişti. Sebebi olarak ise çalışanların bu süreçte güvenli ve sağlıklı olmasını sağlamak olarak açıklanmıştı.

Arcane Hikayesi

İlk başlarda bir mucit olan Jinx, daha sonrasında şehri birbirine katan Jokervari eylemlerle adından söz ettirmeye başlamıştı. Jinx, Zaun ile Piltover arasındaki rekabette Zaun’un kaotik temsilcisi olarak öne çıkmıştı. Bu şekilde Jinx ve VI arasındaki düşmanlık başlamıştı. Birçok kesimin merakla beklediği bu animasyon dizisini çıkış tarihinde Netflix kodu alarak Netflix'te izleyebilirsiniz. Ayrıcı League of Legends özel içeriklerine sahip olmak için indirimli rp satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?