League of Legends Pentakill Kostümleri YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Pentakill Kostümleri

League of Legends 11.18 yaması ile ilgili sızdırılan gelişmeler ortaya çıktı. Yeni Pentakill Kostümleri ve var olan kostümlere gelecek olan güncellemeler de bu yamada bizimle olacak. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile League of Legends RP satın almak için adres Kabasakal Online !

LoL 11.18 Yaması

10 seneden fazla bir süredir mevcut olan kostümler, çoğu oyuncunun tercihi olmaktan uzaklaştı. Bununla birlikte Riot Games, yeni yama ile birlikte LoL oyuncularına bu güzel gelişmenin haberini vererek Yorick, Kayle, Olaf, Mordekaiser, Karthus ve Sona için görsel güncellemelerin geleceğini duyurdu. Buna ek olarak, LoL 11.18 yaması ile birlikte gruba bir de yeni bir üye ekleniyor. Mahvolmuş Kral Viego, Pentakill grubuna katılıyor. Ayrıca, Tristana için de bir Hextech kostümü yeni yama ile oyuncuların erişimine açılacak.

Pentakill Sona

1350 RP


Pentakill Viego

1350 RP


Pentakill Mordekaiser

1350 RP


Pentakill Yorick

1350 RP


Pentakill Olaf

1350 RP


Pentakill Karthus

1350 RP


Pentakill Kayle

1350 RP


League of Legends 11.18 Yaması: Yeni Hextech Kostümleri

Hextech Tristana

10 Adet Cevher


Gecegetiren ve Şafakgetiren Kostümleri

Riot Games, League of Legends’ın Nightbringer ve Dawnbringer kostümleri koleksiyonunu, oyuna altı yeni kostüm ekleniyor. Yone, Lillia, Morgana, Tryndamere ve Kayn yeni kostümlerle karşımıza çıkarken, oyunun en yeni şampiyonu Vex de kendi Şafak Getiren kostümüne sahip olacak.

LOL 11.18 Yaması: Gecegetiren ve Şafakgetiren Kostümleri

Şafakgetiren’in tarafında, en solda Vex ve onun yanında Morgana var. Sağ alt tarafta Tryndamere görünürken, Lillia sağ üst tarafta olarak çizilmiş. Yone ve Kayn kostümleri ise daha ilgi çekici. Yone, hem Gecegetiren hem de Şafakgetiren temalarını içeriyor.

League of Legends Pentakill Kostümlerini ve detaylarını sizinle paylaştık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Bu kostümlere sahip olmak için buraya tıklayarak indirimli fiyatlarla LoL RP satın alabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?