League of Legends Sana Özel Mağaza Geldi ! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Sana Özel Mağaza Geldi !

League of Legends’in 2022 yılının ilk büyük indirim fırsatı olan Sana Özel Mağaza başladı. Oyunculara sevdikleri şampiyonların değerli kostümlerine, yüksek oranlı indirimlerle ulaşma şansı sunan Sana Özel Mağaza ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Hızlı teslimat ve Güvenilir adres seçenekleri ile LoL RP satın alma adresin Kabasakal Online !

Sana Özel Mağaza Nedir ?

Sana Özel Mağaza, her oyuncu için özel olacak şekilde 6 adet kostümde çeşitli oranlarda indirimler sağlayan bir League of Legends etkinliğidir. İndirim uygulanacak kostümler sizin sık oynadığınız şampiyonlardan seçilir ve sahip olmadığınız bir şampiyonun kostümünü çıkarsa, şampiyonun fiyatı da büyük bir indirimle sizi karşılar. Oyunculara, sık oynadıkları ve çok sevdikleri şampiyonların nadir ve değerli kostümlerine uygun fiyattan ulaşma şansı sunan etkinlik her yıl birkaç kez gerçekleşiyor. 10 Şubat itibariyle başlayan 2022 yılının ilk Sana Özel Mağaza'sı, 9 Mart Çarşamba gününe kadar oyunda olacak.

Sana Özel Mağaza Tekliflerine Nasıl Ulaşırım ?

Sana Özel Mağazaya ulaşma oldukça basit. LoL istemcinizi açtıktan sonra üst tarafta bulunan Sana Özel Mağaza sembolüne tıkladıktan sonra karşınıza gelecek 6 kapalı dikdörtgen kutuya tıklayıp sizin için olan teklifleri görebilirsiniz.

Sana Özel Mağaza teklifleriniz nasıl ? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Çok büyük indirimlerin yer aldığı yılın ilk Sana Özel Mağaza tekliflerini kaçırmayın. En Uygun Fiyat Garantisi ile LoL RP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?