League of Legends Sana Özel Mağaza Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Sana Özel Mağaza Geldi!

Uzun zamandır beklenen League of Legends'ın favori etkinliklerinden biri olan Sana Özel Mağaza geri geldi! League of Legends oyuncularının uzun zamandır dört gözle beklediği sana özel mağaza şu an da League of Legends oyunu içerisinde aktif. Harika kostümlere LoL Sana Özel Mağaza etkinliği ile çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. League of Legends Sana Özel Mağaza etkinliğinde de Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile League of Legends RP satın alın!

League of Legends Sana Özel Mağaza Ne Zaman?

LoL Sana Özel Mağaza şu an da oyun içerisinde aktif. 1 ay boyunca oyunda istediğiniz 6 indirimli lol kostümünden birine sahip olabilirsiniz.  League of Legends Sana Özel Mağaza 14 Kasım 20:00 tarihine kadar aktif olacak. Elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz. Bir sonraki League of Legends Sana Özel Mağaza gelene kadar daha çok vakit var gibi görünüyor. Bu etkinlik yılda ortalama 4 kez yapılıyor.

League of Legends Sana Özel Mağazaya Dahil Olmayan Kostümler

Maalesef ki her LoL kostümü Sana Özel Mağaza'da karşımıza çıkmıyor. Peki hangi kostümler Sana Özel Mağaza'da çıkmaz diyorsanız listesi tam listesi bu şekilde:

-Efsanevi Kostümler

-Ebedi Kostümler

-Sana Özel Mağaza'nın açıldığı tarihten 90 gün öncesine kadar olan sürede çıkmış şampiyon ve kostümler.

-Sınırlı Kostümler

-Ganimete Özel Kostümler

-Sana Özel Mağaza açıldığında normal mağazada indirimde olan kostümler

-RP ile satılmayan kostümler (pakete özel kostümler, Şanlı kostümler, Prestij serileri, vb.)

LoL Sana Özel Mağaza hakkındaki tüm bildiklerimizi sizlere ilettik. Yeni Sana Özel Mağaza'dan sizlere neler çıktı? Beğendiğiniz ve kesin sahip olmalıyım dediğiniz teklifler varsa Kabasakal yanınızda. İndirimli League of Legends RP fiyatları ile birlikte Sana Özel Mağaza'dan istediğiniz kostüme sahip olabilirsiniz! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?