League of Legends Sana Özel Mağaza Geldi! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Sana Özel Mağaza Geldi!

Uzun zamandır beklenen League of Legends'ın favori etkinliklerinden biri olan Sana Özel Mağaza geri geldi! League of Legends oyuncularının uzun zamandır dört gözle beklediği sana özel mağaza şu an da League of Legends oyunu içerisinde aktif. Harika kostümlere LoL Sana Özel Mağaza etkinliği ile çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. League of Legends Sana Özel Mağaza etkinliğinde de Kabasakal yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile League of Legends RP satın alın!

League of Legends Sana Özel Mağaza Ne Zaman?

LoL Sana Özel Mağaza şu an da 12.23 yaması ile beraber oyun içerisinde aktif. Ortalama bir ay boyunca oyunda istediğiniz 6 indirimli League of Legends kostümünden birine sahip olabilirsiniz.  League of Legends Sana Özel Mağaza 3 Ocak saat 20:00 tarihine kadar aktif olacak. Elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz. Bir sonraki League of Legends Sana Özel Mağaza gelene kadar daha çok vakit var gibi görünüyor. Bu etkinlik yılda ortalama 4 kez yapılıyor.

LoL Sana Özel Mağaza Nasıl Çalışır? Neye Göre Belirlenir?

League of LegendsSana Özel Mağaza tamamen kişiye özel olarak en çok oynadığı karakterlere göre tanımlanır. Örneğin, son  zamanlarda en çok oynadığınız şampiyonlar; Lulu, Nami, Shaco, Jhin, Caitlyn ise bu karakterlerin kostüm indirimleri sizin hesabınıza tanımlanır.  Fakat indirimi olan kostümü siz seçemezsiniz. Rastgele olan Sana Özel Mağaza’da istediğiniz kostümler kartlardan rastgele bir şekilde rastgele indirimler ile beraber çıkar. İndirimli kartlardan sahip olduğunuz bir kostüm bulunmaz. Bunun yanında indirim oranlarının da rastgele olduğunu belirtmek isteriz. Aynı zaman da eğer şampiyon mevcut değilse teklifler şampiyon da içerir.

League of Legends Sana Özel Mağazaya Dahil Olmayan Kostümler

Maalesef ki her LoL kostümü Sana Özel Mağaza'da karşımıza çıkmıyor. Peki hangi kostümler Sana Özel Mağaza'da çıkmaz diyorsanız listesi tam listesi bu şekilde:

► Ebedi Kostümler

► Sınırlı Kostümler

 Efsanevi Kostümler

► Ganimete Özel Kostümler

► Sana Özel Mağaza açıldığında normal mağazada indirimde olan kostümler

► RP ile satılmayan kostümler (pakete özel kostümler, Şanlı kostümler, Prestij serileri, vb.)

► Sana Özel Mağaza'nın açıldığı tarihten 90 gün öncesine kadar olan sürede çıkmış şampiyon ve kostümler.

LoL Sana Özel Mağaza hakkındaki tüm bildiklerimizi sizlere ilettik. Yeni Sana Özel Mağaza'da sizlere hangi kostümler çıktı? Beğendiğiniz ve kesinlikle sahip olmalıyım diye düşündüğünüz teklifler varsa Kabasakal Online yanınızda. İndirimli ve 7/24 canlı destek hizmeti ile beraber League of Legends RP satın alabilirsiniz. Sana Özel Mağaza'dan istediğiniz kostüme sahip olabilmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?