League of Legends Sana Özel Mağaza Oyunda! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Sana Özel Mağaza Oyunda!

League of Legends’in büyük indirimlerini içeren fırsatlarından birisi olan Sana Özel Mağaza başladı. Oyunculara sevdikleri şampiyonların değerli kostümlerine, yüksek oranlı indirimlerle ulaşma şansı sunan Sana Özel Mağaza ile ilgili detaylar haberin devamında sizi bekliyor. Hızlı teslimat ve Güvenilir adres seçenekleri ile LoL RP satın alma adresin Kabasakal Online!

Sana Özel Mağaza Nedir ?

Sana Özel Mağaza, her oyuncu için farklı olacak şekilde 6 adet kostümde çeşitli oranlarda indirimlerin olduğu bir League of Legends etkinliği. İndirimli bir şekilde karşınıza çıkan kostümler sizin sık oynadığınız şampiyonlardan seçiliyor ve eğer sahip olmadığınız bir şampiyonun kostümünü çıkarsa, şampiyonun fiyatı da büyük bir indirimle sizi bekleyecek. Oyunculara, sık oynadıkları ve çok sevdikleri şampiyonların nadir ve değerli kostümlerine uygun fiyattan ulaşma şansı sunan etkinlik her yıl birkaç kez gerçekleşiyor. 29 Nisan itibariyle başlayan 2022 yılının ikinci Sana Özel Mağaza'sı, 30 Mayıs saat 20:00'a kadar oyunda olacak.

Sana Özel Mağaza Teklifleri

Sana Özel Mağazaya ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. LoL istemcinizi açtıktan sonra üst tarafta bulunan Sana Özel Mağaza sembolüne tıkladıktan sonra karşınıza gelecek 6 kapalı kutuya tıklayıp sizin için olan teklifleri görebilirsiniz.

Sana Özel Mağaza fırsatlarınız nasıl geldi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Çok büyük indirimlerin yer aldığı özel Sana Özel Mağaza tekliflerini kaçırmayın. En Uygun Fiyat Garantisi ile LoL RP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?