League of Legends Sana Özel Mağaza Teklifleri Geldi YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Sana Özel Mağaza Teklifleri Geldi

Riot Games'in en sevilen oyunlarından biri olan League of Legends'e Sana Özel Mağaza teklifleri geldi. Bu sayede şansınıza bağlı olarak rastgele gelen kostümlere çok uygun fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile LoL RP satın almak için kabasakalonline.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sana Özel Mağaza Nedir ?

Sana Özel Mağaza, yılda birkaç defa her bir sihirda özel ve farklı olarak kostüm indirimleri sunan bir etkinlik sistemi. Bu sayede oyuncular, 6 adet kostüme, belirlenmiş yüksek indirim oranlarında sahip olabiliyorlar. Beklediğiniz, belki de hep almak istediğiniz kostümleri, Sana Özel Mağaza teklifleri sayesinde indirimli olarak sahip olma şansınız bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak, Sana Özel Mağaza tekliflerinde sahip olmadığınız şampiyonun kostümü mevcutsa aynı oranda LoL RP indirimi de sunuluyor. Bu şekilde envanterinizde bulunmayan şampiyona da indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Sana Özel Mağaza Ne Zamana Kadar Devam Edecek ?

30 Ağustos saat 19:00'a kadar devam edecek olan Sana Özel Mağaza için kısa bir süreniz bulunuyor. Tek seferlik belirlenecek olan 6 adet kostüm kartından dilediğinizi alabilirsiniz. Sana Özel Mağaza tekliflerinden yararlanmak istiyorsanız, LoL istemcisi üzerinden oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan size özel olarak hazırlanmış 6 adet indirimli kostüme ulaşabilirsiniz. Sıkça oynadığınız karakterlerin kostüm teklifleri karşınıza gelecektir. İstediğiniz kostümlere sahip olmak için ihtiyacınız olan League of Legends RP'yi indirimli fiyatlarla alabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak alacağınız RP ile oyun keyfinizi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?