League of Legends URF Geri Dönüyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends URF Geri Dönüyor!

League of Legends zaman zaman oyunculara harika oyun modları sunarak oyun zevkini arttırmaya devam ediliyor. Bu sefer tüm League of Legends oyuncularını sevindirecek bir haber geldi. Sevilen oyun modu URF geri geliyor. Hem de rastgele karakterler ile değil. URFNedir, URF Ne Zaman Gelecegibi tüm soruların cevabı haberin devamında sizleri bekliyor. Şimdi sizler de League of Legends heyecanınızı arttırmak istiyorsanız Kabasakal Online her zaman olduğu gibi yanınızda. Hemen indirimli fiyatları ile birlikte League of Legends RP satın alın!

League of Legends URF Nedir?

LOL URF modu Ultra Rekabet Faktörü'nün kısaltılmasıdır. Aslında 1 Nisan şakası olarak başlayan League of Legends modu oyun için bir gelenek haline geldi. URF modu ile birlikte seçtiğiniz şampiyonun manası hiçbir zaman bitmez. Öldükten sonra yeniden canlanma süreleri çok daha kısadır. Yeteneklerin bekleme süreleri neredeyse yok denecek kadar azdır. Maçın sonucu maç bitene kadar belirlenemez çünkü her an her şey değişebilir. Tüm süreler daha kısa olduğu için oyunlarda çok hızlı bir şekilde sonuç bulur.


League of Legends URF Ne Zaman ?

League of Legends 2022 URF tarihini verdi. Şu an PBE sunucusunda aktif olan URF modu 4 Ekim 2022 tarihinde yeni gelen LoL yama notları ile birlikte oyuna eklenecek. LoL 2022 URF için en çok sevindiren şey RURF olarak gelmemesi oldu. Yani istediğiniz karakteri seçebileceksiniz rastgele bir karakter ile oynamayacaksınız.

Yeni gelen URF modu için heyecanlı mısınız? Hangi şampiyonlar ile oynayacaksınız bizler ile paylaşmayı unutmayın. Özellikle rastgele şampiyonlar ile gelmemesi bizi çok sevindirdi. Şimdi sizler de League of Legends heyecanına katılmak istiyorsanız hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve League of Legends RP satın alın!

 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?