League of Legends Yeni Şampiyon: Akshan YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Yeni Şampiyon: Akshan

LoL'ün beklenen yeni şampiyonu sonunda oyuna geliyor. League Of Legends yeni şampiyonu Akshan 22 Temmuz’da gelecek güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek. Büyük bir heyecanla beklediğimiz Akshan ile ilgili paylaşılan detayları haberin devamında öğrenebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile League of Legends RP satın almak için kabasakalonline.com sitemizi ziyaret etmeniz yeterli !

Akshan Çıkış Tarihleri

- Legends of Runeterra : 14 Temmuz

- Teamfight Tactics : 21 Temmuz 

- League of Legends (Siber Pop Akshan kostümüyle birlikte) : 22 Temmuz
- League of Legends : Wild Rift: 27 Temmuz 

Akshan’ın Yetenek Havuzu ve Özellikleri

Pasif – Kirli Dövüş

- Akshan’ın isabet eden her üçüncü saldırısı ya da hasar veren yeteneği anlık fiziksel hasar verir. Eğer hedef bir şampiyonsa Akshan ayrıca bir kalkan kazanır.

- Akshan saldırdıktan sonra, daha az fiziksel hasar veren ikinci bir saldırı daha yapar. İkinci atış, diğer normal saldırılar gibi iptal edilebilir. Eğer Akshan ikinci atışını iptal ederse anlık bir hareket hızı artışı kazanır.

Q – İntikam Bumerangı

- Akshan, fiziksel hasar veren ve isabet ettiği rakipleri açığa çıkaran bir bumerang fırlatır. Bumerangın menzili, isabet ettiği her rakiple birlikte artar. Rakipler bumerang hem giderken hem de dönerken olmak üzere birer kez isabet alabilir.

W – Görünmez Muhafız

Pasif: Rakip şampiyonlar Akshan’ın takım arkadaşlarından birini katlettiğinde madrabaz olarak işaretlenirler. Akshan, bir madrabaz alt ettiğinde ilave altın kazanır ve madrabaz tarafından katledilen tüm takım arkadaşları üslerinde dirilir. Ardından madrabaz etkisi diğer tüm rakiplerden kaldırılır.

Aktif: Akshan, kısa süreliğine veya yüzey şekilleri yakınındayken süresiz olarak kamuflaja bürünür. Bu süre boyunca Akshan, madrabazlara çıkan yolları görebilir ve onlara doğru ilerlerken hareket hızı ve mana yenilenmesi kazanır.

E – Kahraman Sallanışı

- Akshan, isabet ettiği ilk yüzey şekline saplanan bir kanca atar. Kanca saplanmış haldeyken Akshan yeteneği yeniden kullanarak seçilen yönde sallanabilir ve sallandığı esnada en yakınındaki rakibe fiziksel hasar veren mermiler gönderir. Sallandığı sırada yeteneği bir kez daha kullanarak imlecin doğrultusunda sıçrayarak son bir atış yapar.

- Akshan, bir rakip şampiyonu alt ettiğinde Kahraman Sallanışı‘nın bekleme süresi sıfırlanır.

R – Kısasa Kısas

- Akshan, bir rakip şampiyona kilitlenerek yoğunlaşır ve silahına mermi doldurmaya başlar. Sürenin sonunda veya yeteneği kullanmasının ardından Akshan doldurulan mermileri ateşler. Mermilerin her biri isabet ettikleri ilk minyon, şampiyon ya da yapıya eksik canlarına bağlı olarak fiziksel hasar verir.

- Akshan, Kısasa Kısas için yoğunlaştığı ve yeteneği ateşlediği esnada normal şekilde hareket etmeyi sürdürebilir ve Kahraman Sallanışı kullanabilir.

League of Legends Yeni Şampiyonu Akshan ile ilgili detayları sizinle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İhtiyacınız olan LoL RP'lere, indirimli fiyatlarla sahip olmak için buraya tıklamanız yeterli. Kabasakal Online güvencesi ile anlık teslimatı sağlanacaktır.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?