League of Legends Yeni Şampiyon GWEN YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Yeni Şampiyon GWEN

Gwen Şampiyon Hikayesi

Kutlu Terzi Gwen yakında vadide! Gwen makas ve iğnesiyle yeni oyuncaklar yaratan, beyaz bir ayıcık veya kaslı bir figür ile Oyuncak Krallığına hükmeden suçların karşısında savaşan bir prensesti. Bu oyuncakların onda yarattığı anılar ile kendini ayakta tutmaya devam ediyor ve en güçlü yaratıcılardan biri olmaya devam ediyordu. Kraliyet ailesinde gerçekten değerli olan bir isme sahiptir. GWEN aslında bez bir bebekti ve hayallerine sahip olmak için çok fazla uğraş verirdi. Hız trenine binmek, oyunlar oynamak, pamuk şeker yemek gibi şeyleri yapmak için sabırsızlanırdı. Maceramıza GWEN yetenekleri ile devam etmeye ne dersiniz ?

Gwen Şampiyon Yetenekleri

Pasif – Bin Kesik: Gwen’in normal saldırıları can yüzdesine bağlı olarak isabet halinde ilave büyü hasarı verir. Şampiyonlara yönelik normal saldırılar onu verilen hasarın belli bir bölümüne eşdeğer miktarda iyileştirir.

Q – Kırt Kırt!: Gwen makasını hızla iki ila altı defa kullanarak koni şeklindeki bir alana büyü hasarı verir. Gwen makasını en az iki defa kullanır ve rakibe isabet ettirdiği her normal saldırı başına bir makas darbesi daha gerçekleştirir (toplamda altı darbe olacak şekilde en fazla dört darbe daha). Her bir makas darbesinin merkezindeki rakipler gerçek hasarın yanı sıra Bin Kesik’ten ilave büyü hasarı da alır.

W – Kutlu Sis: Gwen beş saniyeliğine kendisini Kutlu Sis’le çevreler ve onun içindeyken zırh ve büyü direnci kazanır. Sisin dışındaki rakipler Gwen’i hedef alamaz ve ona yetenek isabet ettiremez. Sis, Gwen bölgeden ilk kez ayrılmaya çalıştığında onu takip eder ama bir dahaki sefere kaybolur.

E – Pens At: Gwen kısa bir mesafe boyunca atılır ve saldırılarını dört saniyeliğine güçlendirerek menzil, hız ve isabet halinde büyü hasarı kazanır. Bu sırada bir rakibe saldırmak yeteneğin bekleme süresinin %50’sini iade eder.

R – İlmek İlmek: Gwen, İlmek İlmek yeteneğini üç defaya kadar kullanabilir ama art arda gelecek her bir kullanımı açabilmesi için onu 8 saniye içinde bir rakibe isabet ettirmesi gerekir. Her kullanım bir hat üstünde ilerleyen, büyü hasarı veren, rakipleri yavaşlatan ve Gwen’in Bin Kesik yeteneğinin ilave büyü hasarını veren iğneler fırlatır. İlk kullanım bir iğne, ikinci kullanım üç iğne ve son kullanım beş iğne fırlatır. Rakiplere isabet eden dokuz iğnenin her biri, Bin Kesik’in etkisini bir defa uygular (yani toplamda dokuz defa).Gwen, League of Legends 11.8 Yaması ile gelecektir.
Kabasakal Online Güvencesiyle LoL RP Satın Al


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?