League of Legends Yeni Şampiyon Nilah Geliyor YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Yeni Şampiyon Nilah Geliyor

Daha önce sızıntılarda adını sık sık duyduğumuz fakat resmi olarak herhangi bir kaynak bulunmayan yeni LoL karakteri hakkında sonunda resmi kaynaklar gelmeye başladı. Yeni yakın dövüş ADC karakteri olarak tasarlanan Nilah için, hem oynanışı hakkında hem de hikayesi hakkında bizlere fikir sunacak bir video League of Legends'ın sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Aynı zamanda yeni Yıldız Muhafızı kostümleri de League of Legends'a geliyor. Bu yüzden belki de Nilah ile birlikte çıkacak olan kostüm de Yıldız Muhafızı Nilah olur. Şimdiden yeni çıkacak kostümlere ve şampiyona hazırlıklı olmanız için Kabasakal yanınızda. Hemen en uygun fiyat garantisi ileRP satın alın!

LoL Yeni Şampiyon

League of Legends yeni şampiyonunu, yayınladığı tanıtım videosu ile duyurdu. Aşağıda izleyebileceğiniz videoda da görebileceğiniz gibi Nilah ile oynaması çok keyifli gözüküyor. Oynanış stili olarak Nilah'a, Samira ve Yasuo ortasında bir stili olduğu söylenebilir. Henüz Nilah yani League of Legends yeni şampiyonun çıkış tarihi hakkında kesin bir tarih yok. Fakat önümüzdeki yama notları ile birlikte League of Legends Yıldız Muhafızı kostümleri duyurulacak ve onlar ile birlikte gelebilir. Vadiye dönüş yapan yeni Yıldız Muhafızı kostümleri ile birlikte bir Yıldız Muhafızı Nilah görmek gerçekten sevindirici olur.

League of Legends Nilah Yetenekleri

Yeni gelecek şampiyon yetenekleri için resmi bir kaynak henüz yok. Elimizde sadece yayınlanan videoda görünen ufak bir kaç sahne var. Bu sahnelerden yaptığımız çıkarımlara göre Nilah, bir adet ileriye atılma, iki adet alan yeteneği ve bir adet ise form değiştirerek kendini koruyabileceği bir yeteneğe sahip olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda karakterin yeteneklerinde, Samira'nın Q yeteneğinde olduğu gibi rakibiniz ile mesafenize göre alanı değişecek bir yetenek olabilir. Nilah'ın kendini korumak için kullandığı yetenekte ise Nilah'ın hasar almaya devam ettiği fakat hedeflenemediğini ve kitle kontrolü uygulanamadığını görüyoruz. Yeni gelecek şampiyonumuzun ultisi ise tahminimizce etrafında kırbacını sallayıp rakiplerini kendine doğru çekip ardından etrafına hasar verdiği yetenek olacak.

Yeni League of Legends şampiyonu Nilah hikayesi ve yetenekleri ile ilgi çekici duruyor. Yeni karakter çıktığı gibi satın almak istiyorsanız Kabasakal sizlerle. Hemen aşağıda ki görsele tıklayın ve indirimli League of Legends RP fiyatlarını inceleyin.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?