League of Legends Yenilenen Udyr Duyuruldu! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Yenilenen Udyr Duyuruldu!

140'dan fazla şampiyonu ile sürekli gelişen League of Legends ilk çıkışından bu yana değişmeyen ve artık mekanik olarak eskiyen şampiyonları değiştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Uzun zamandır geliştirilmeye devam eden Udyr sonunda tamamen değişmiş ve geliştirilmiş olarak oyunculara tekrar sunuldu. Udyr ile birlikte kostümleri tamamen değişiyor. Sizler de Kabasakal güvencesi ile League of Legends RP satın alabilir ve Udyr'ın yenilenmiş kostümlerine sahip olabilirsiniz.

Udyr Yeni Yetenekleri

Yenilenmiş Udyr'dan bir video yayınlandı. Yetenekleri ve büründüğü 4 farklı şampiyon belirlenmiş durumda. Bazı hayvan ruhları kaldırılırken yeni hayvan ruhları Udyr'ın yetenek kitine eklenmiş durumda. Yetenek kiti ise eski yetenek kitine benzer fakat tabii ki harika geliştirmeler de mevcut. Belirli sayıda yetenek arka arkaya kullanıldığında bir sonraki yetenek güçlendirilmiş olarak farklı özellikler ile kullanılıyor. Öncelikle Udyr'ın yeni formlarından bahsedelim. Artık Udyr'da kaplan ve kaplumbağa ruhu yok. Bunların yerine ayı, domuz, koç ve buzul anka ruhları bulunuyor. Yeteneklerinden ise kısaca bahsetmek gerekirse, Udyr'ın yeni yetenekleri bu şekilde geliştirilmiş:


Pasif

-Udyr diğer karakterlerden farklı olarak ulti yeteneği dışında 4 farklı yetenek bulundurur ve her biri farklı duruş olarak geçer.

-Udyr bir yetenek kullandıktan sonra, 4 saniye içerisindeki 2 saldırısı %30 arttırılmış saldırı hızı ile vurur.

Q- Ayı Formu

-Udyr 4 saniyeliğine %25 saldırı hızı kazanır. Udyr'ın bir sonraki iki saldırısı ayı formunda hedefin canına orantılı ekstra hasar verir.

-Gelişmiş yeteneğinde fazladan saldırı hızı kazanır. Udyr'ın bir sonraki iki saldırısı 6 defa seken şimşekler çağırır ve her biri hedefin canına orantılı büyü hasarı verir.

W- Domuz Formu

-Udyr 4 saniyeliğine kalkan kazanır ve bir sonraki 4 saldırısı can çalma kazanır.

-Gelişmiş yeteneğinde kalkan artar ve Udyr 4 saniye boyunca can yeniler.

E- Koç Formu

-Udyr 4 saniye içerisinde azalan %30 hareket hızı kazanır. Udyr yeteneği kullandıktan 6 saniye boyunca rakiplerine yaptığı vuruşlar ile 0,75 saniye sersemletme uygular.

-Gelişmiş yeteneğinde hareketsiz bırakma gibi etkilere direnç kazanır ve ekstra olarak 1.5 saniye boyunca %32 hızlanır.

R- Buzul Anka Formu

-Udyr 4 saniye boyunca çevresinde buzul bir fırtına oluşturur ve saniye başına çevresindeki rakiplere büyü hasarı verir ve onları %15 yavaşlatır. Udyr'ın bir sonraki iki saldırısı buz içerisindeki rakiplere ekstra büyü hasarı verir.

-Geliştirilmiş yeteneğinde fırtına bir rakibi arar ve ekstra hasar verir. 

League of Legends Udyr rework hakkındaki tüm detayları sizler ile paylaştık. şimdi sizler de League of Legends heyecanına katılmak istiyor ve ya Udyr'ın yenilenmiş kostümlerine sahip olmak istiyorsanız her zaman olduğu gibi doğru adrestesiniz. Hemen Kabasakal güvencesi ve hızlı teslimat garantisi ile League of Legends RP satın alın! Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?