League of Legends Yuumi’ye rework geliyor! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

League of Legends Yuumi’ye Rework Geliyor!

League of Legends Yuumi, 2019 yılından itibaren oyunun en çok sevilen ve en tartışmalı şampiyonlardan biri olmuştur. League of Legends ise benzersiz yeteneği sayesinde başka bir dost şampiyonuna bağlanma ve hedef alınamaz hale gelme olanağı sağlayan şampiyon Yuumi'de önemli değişiklikler yapmayı planlıyor. Peki, LoL Yuumi rework ne zaman gelecek? İşte, LoL Yuumi rework detayları haberimizin devamında sizleri bekliyor. Sizler de uygun fiyatlar ile LoL RP almak isterseniz her zaman olduğu gibi Kabasakal Online yanınızda.


League of Legends şampiyonlarından biri olan Yuumi, 2022 League of Legends Dünya Şampiyonası sırasında %100 kazanma oranı ve %95 seçme/yasaklama oranının ardından önemli bir eleştiri yağmuruna tutuldu. Yuumi karakterinin üzerinde daha belirgin değişiklikler yapmayı planlayan Riot, şampiyonu önemli ölçüde zayıflatıyor. League of Legends 2022 Dünya Şampiyonası sırasında şampiyon Yuumi, tüm turnuvadaki maçların %95'inde takımlar tarafından seçildi veya yasaklandı. Bir başka fazla seçilen veya yasaklanan tek karakter, %100 oranında seçilen veya yasaklanan Aatrox'du. Yuumi, özellikle oyuna yeni başlayan oyuncular için oldukça güçlü bir şampiyon. Bu sebeple Yuumi her ne kadar tercih edilen ve güçlü bir şampiyon olsa da, yapılacak olan değişiklikler ve güncellemeler ile birlikte zayıflaması bekleniyor.

League of Legends Yuumi Rework Detayları

Yuumi’nin hedef alınamaz olarak kalmasını sağlayan bir mekaniği mevcut. Bu mekanik Yuumi’yi pek çok oyuncu tarafından hasar alınamaz bir hale getirdi. Riot ise Yuumi üzerinde bir değişim üzerinde çalışmalara başladı. Ayrıca Riot, Yuumi'nin yüksek yasaklanma ve kazanma oranına sahip olmasının ve profesyonel oyuncuların elinde çok daha fazla güçlü olmasından dolayı birkaç maddeyi de çözüme kavuşturacak:

 

Koridor aşamasında Yuumi'ye kaybeden rakip oyuncular, onun ileri safhalarda güçlenme potansiyeli çok yüksek olduğu için oyunu kaybetmiş gibi hissediyor.

Yuumi'nin gücü bireysel başarısına bağlı olmadığından ve kendisi kolaylıkla takım arkadaşı değiştirebildiğinden onun koridorda geriye düşmesinin etkisiz olduğu düşünülüyor.

Tekli sırada koridorda Yuumi'nin yanında nişancı oynamak onun erken safhalardaki güçsüzlüğü ve çabucak başkalarına yapışma meyli yüzünden eğlenceli olmuyor.

Profesyonel düzeyde Yuumi güçlü çatışma başlatma ve savunma araçlarına sahip olmasına kıyasla rakiplerinin karşı oyun olanakları yetersiz kalıyor.

League of Legends Yuumi Rework Ne Zaman Gelecek?

Oyuncuların akıllarında olan asıl soru  “LoL Yuumi rework ne zaman gelecek?” oluyor. Riot, Yuumi rework çalışmalarının henüz çok başında ancak önümüzdeki zamanda Yuumi hakkında büyük bir değişiklik görmeyi planlıyoruz. Riot,Yuumi rework ne zaman geleceği hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Yuumi yenilemesinin henüz başındayız ancak önümüzdeki yıl paylaşmaya değecek kadar ilerleme kaydettiğimizde bu konuda güncellemelerle karşılaşabilirsiniz. Bu yenilemeyle Yuumi oyuncuları için temel oynanış tarzını korurken Sihirli Kedimizin de dört ayak üstüne düşerek asıl yerini bulmasını istiyoruz. Bizimle oynadığınız için teşekkürler ve Vadi'de görüşmek üzere!”


League of Legends Yuumi rework hakkındaki tüm bildiklerimizi sizlere ilettik. Yuumi reworku hakkında sizler neler düşünüyorsunuz. Kesinlikle değişmeli diye düşündüğünüz yetenekler varsa bizler ile paylaşmayı unutmayın. Sizler de Uygun fiyatlar ile alışveriş yapmak istiyorsanız  Kabasakal Online yanınızda. İndirimli ve 7/24 canlı destek hizmeti ile beraber League of Legends RP satın alabilirsiniz. İstediğiniz kostüme sahip olabilmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?