LoL 11.23 Yama Notları YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL 11.23 Yama Notları

League of Legends 11.23 Yama Notları paylaşıldı. LoL'ün bu güncellemesi ile birlikte Orman Değişiklileri yapılırken, Ulti Büyü Kitabı’da geri döndü. Yeni Eşyalar da güncelleme ile gelmiş oldu. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile League of Legends RP satın alma adresiniz Kabasakal Online !

Orman Değişiklikleri

Sihirdar Vadisi'ne yepyeni güçlendirmelere, ruhlara ve yüzey şekli etkilerine dahip iki yeni ejder getirildi. Kimya Vadisi ve Hextech Vadisi çıkma ihtimalleri, yalnızca 11.23 Yaması boyunca geçici olarak iki katına çıkarılacak. Böylece Sezon Öncesi Dönem'de yeni harita değişikliklerini ve ejder ruhlarını daha sık deneyebileceksiniz.

Kimya Ejderi

- KİMYA EJDERİ GÜÇLENDİRMESİ Canları 1-18. seviyelerde sizinkinden 340-1020 fazla olan rakiplere karşı yük başına en fazla %5 İlave Hasar kazandırır.

- KİMYA EJDERİ RUHU Bir takım Kimya Ejderi Ruhu'nu ele geçirdiğinde, takım üyeleri bir sonraki katledilmelerinin ardından kısa süreliğine hayatta kalır. Şampiyonlar taban canlarının %80'ine + ilave canlarının %50'sine eşdeğer miktarda canla dirilir ve azalarak kaybolacak şekilde %75/30 Hareket Hızı (yakın dövüşçü/menzilli) kazanır. Dirilen şampiyonların aldığı hasar %40, verdiği hasar %33 azalır. Ayrıca başlangıçtaki canlarının her 0,25 saniye artan yüzdelik bir bölümüne eşdeğer miktarda hasar alırlar.

- Kimya Ejderi Ruhu'nun bu yaz gelen Ulti Büyü Kitabı'ndaki Mahvolmuş Ejder güçlendirmesine benzediğini fark etmiş olabilirsiniz; çünkü öyle!

- KİMYA VADİSİ Ormandaki dört noktada içindeki şampiyonlara kamuflaj etkisi kazandıran gaz bölgeleri ortaya çıkar. Bölgenin içindeki şampiyonlar, mevcut canları kendilerinden daha yüksek olan rakiplere en fazla %10 daha fazla hasar verir. Rakibin canı, saldırganın seviyesine bağlı olarak ondan 34-1020 daha azsa azami hasara ulaşılır.

- KAMUFLAJ Kamuflaja bürünen rakipler normal görüş totemlerince açığa çıkarılamaz; ancak kontrol totemleri, keşif çiçekleri ve görünmez rakipleri açığa çıkaran diğer etkiler tarafından açığa çıkarılabilir. Ayrıca rakipler yakınınızda duruyorsa da açığa çıkar.

Hextech Ejderi

- HEXTECH EJDERİ GÜÇLENDİRMESİ Yük başına 5 Yetenek Hızı ve %5 Saldırı Hızı sağlar.

- HEXTECH EJDERİ RUHU Bir takım, Hextech Ejderi Ruhu'nu ele geçirdiğinde şampiyonların bir sonraki normal saldırısı veya yeteneği 1-18. seviyelerde 25-75 Gerçek Hasar veren, fazladan 3 hedefe seken ve rakipleri 2 saniyeliğine %45/35 (yakın dövüşçü/menzilli) (1000 İlave Can başına +%5, 100 YG başına +%1, 100 İlave SG başına +%3) yavaşlatan bir zincirleme yıldırım kazanır (8 saniye bekleme süresi).

- HEXTECH VADİSİ Haritada hex-geçit çiftleri ortaya çıkar ve şampiyonlar bu geçitleri kullanarak haritada hızlıca seyahat edebilir. Hex-geçitler hareketsiz bırakma etkileri veya hasarla engellenebilen kısa bir yoğunlaşmanın ardından etkinleşir. Her bir hex-geçit çiftinin, şampiyon başına 30 saniyelik bireysel bir bekleme süresi vardır.

Bulut Ejderi

- BULUT EJDERİ GÜÇLENDİRMESİ 12 Ulti Hızı ⇒ Çatışma hızı +%3,5 Hareket Hızı, +3,5 Yavaşlatma Direnci

Yampiri Yengeç

- BEBEK HATASI İlk Yampiri Yengeç artık %35 daha az cana sahip, %80 daha az XP veriyor ve değerinin düştüğü belli olsun diye cüsse olarak da daha küçük. (Not: %80 azalan XP'si, Avcı pasifinin başlangıç ormancı eşyalarına sağladığı ilave XP'yi etkilemeyecek.)

Yeni Eşyalar

Parçalanmış Kraliçe'nin Tacı

TOPLAM BEDEL 2800 Altın

TARİF Kayıp Cilt + Alazcevher + Kuvvet Kitabı + 265 Altın

YETENEK GÜCÜ 70

CAN 250

MANA 600

YETENEK HIZI 20

- MÜDAFAA (PASİF) Müdafaa etkisi altındayken şampiyonlardan alınan hasar %75 azalır. Müdafaa bir şampiyondan hasar aldıktan sonra 1,5 saniye devam eder (40 saniye bekleme süresi, bir rakip şampiyondan hasar alındığında sıfırlanır).

- DENGE (PASİF) Müdafaa etkisi altındayken ve etki devre dışı kaldıktan sonraki 3 saniye boyunca şampiyon seviyesine bağlı olarak 10-40 Yetenek Gücü kazanırsınız.

- İHTİŞAMLI EŞYA Diğer tüm efsanevi eşyalara %1 Hareket Hızı ve 8 Yetenek Gücü sağlar.

Denge Örtüsü

TOPLAM BEDEL 2500 Altın

TARİF Alazcevher + Ordu Kalkanı + 300 Altın

CAN 200

YETENEK HIZI 20

ZIRH 30

BÜYÜ DİRENCİ 30

- IŞIMA Şampiyonları hareketsiz bıraktıktan ya da hareketsiz bırakıldıktan sonra o şampiyon ve yakındaki tüm rakiplere Pişmanlık uygulanır, aldıkları hasar 5 saniyeliğine %12 artar.

- İHTİŞAMLI PASİF Diğer tüm efsanevi eşyalara 5 Zırh ve 5 Büyü Direnci sağlar.

Aksiyom Akımı

TOPLAM BEDEL 3000 Altın

TARİF Dişli Kama + Caulfield'ın Savaş Çekici + 800 Altın

SALDIRI GÜCÜ 55

YETENEK HIZI 25

ZIRH DEŞME 10

- AKI (PASİF) Bir rakip şampiyon sizden hasar aldıktan sonraki 3 saniye içinde katledilirse ultinizin toplam bekleme süresinin %25'i iade edilir.

Gölgealev

TOPLAM BEDEL 3000 Altın

TARİF Hextech Alternatörü+ Aşırı Büyük Sopa + 700 Altın

YETENEK GÜCÜ 100

CAN 200

- KOR ÇİÇEĞİ (PASİF) Şampiyonlara hasar verirken hedefin mevcut canına bağlı olarak 10-20 Büyü Nüfuzundan faydalanırsınız (hedef 1000 Can veya altındayken en yüksek değer, 2500 Can veya üstündeyken en yüksek değer). Hedef kısa süre önce kalkanlardan etkilenmişse büyü nüfuzu en yüksek değere çıkar.

Yaklaşan Kış

TOPLAM BEDEL 2600 Altın

TARİF Tanrıça'nın Gözyaşı + Alazcevher + Yakut Kristal + 1000 Altın

CAN 400

MANA 500

YETENEK HIZI 15

- HAŞMET (PASİF) Azami mananızın %8'ine eşdeğer miktarda ilave can sağlar.

- MANA YÜKLEMESİ (PASİF) Hedeflere yetenek veya normal saldırı isabet ettirmek bir yük tüketir ve 3 İlave Mana kazandırır. Hedef şampiyonsa ilave ikiye katlanır. Bu eşya en fazla 360 Mana sağlayabilir ve bunu yaptığında Son Kış'a dönüşür.

Son Kış

TARİF Bu eşya Mana Yüklemesi'yle 360 İlave Mana kazanıldığında Yaklaşan Kış'tan gelişir.

CAN 400

MANA 860

YETENEK HIZI 15

- HAŞMET (PASİF) Azami mananızın %8'ine eşdeğer miktarda ilave can sağlar.

- SONSUZLUK (PASİF) Bir rakip şampiyonu yavaşlatmak (sadece yakın dövüşçüler için) veya hareketsiz bırakmak mevcut mananızın %3'ünü tüketir ve 3 saniyeliğine 100-200 (+%5 Mevcut Mana) Hasar soğuran bir kalkan verir (8 saniye bekleme süresi). Yakınınızda birden fazla rakip varsa kalkan %80 artar.

Ulti Büyü Kitabı

Ulti Büyü Kitabı bazı değişikliklerle birlikte geri döndü. Ulternatif Sihirdar Büyülerine birkaç yeni ulti, şampiyon seçimi yasaklamaları, ormancılar için yeni Otomatik Çarp özelliği ve yeni Kimya ve Hextech Ejderleriyle özel etkileşimler eklendi. Ulti Büyü Kitabı çıktığında tüm Sezon Öncesi Dönem değişikliklerini içerecek (harita hedefi ödülleri hariç) ve 18 Kasım 2021'den 10 Ocak 2022'ye kadar oyunda olacak.

Akali

Blitzcrank

Caitlyn

Camille

Dr.Mundo

Evelynn

Jinx

Kindred

Orianna

Seraphine

Urgot

Vex

Vi

Viktor

Xin Zhao

Kaldırılan Ulternatif Sihirdar Büyüleri

Malphite

Ulternatif Sihirdar Büyüleri Denge Ayarlamaları

Genel bir not olarak 11.14 Yaması'ndan (Ulti Büyü Kitabı'nın geldiği son yama) beri şampiyon ultilerinde gidilen tüm değişiklikler, bu moddaki Ulternatif versiyonlarına da uygulandı. Tek istisna Ashe'in R'sinin sağladığı ilave yetenek hızının azalması.

Ashe

R'nin İlave Yetenek Hızı 35 ⇒ 20

Yakında Gelecek Kostüm ve Renkler

Tatlı Pastane Gwen

Tatlı Pastane Soraka

Tatlı Pastane Annie

Tatlı Pastane Bard

Tatlı Pastane Sivir

Tatlı Pastane Vladimir

Arcane Jinx

Arcane Caitlyn

LoL 11.23 Yama Notlarını sizinle paylaştık. Bu güncellemeyle birlikte gelen yenilikler ile ilgili düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile LoL RP almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. RP satın aldıktan sonra anlık olarak size teslim edilecek ve oyun keyfine doyasıya varabileceksiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?