LOL 13. Sezon Ne Zaman Başlıyor ? YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL 13. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

League of Legends Sezon 12'nin bitişi ile oyuncular Sezon 13'ün gelmesini dört gözle bekler oldu. Yeni gelecek olan sezon ile beraber birçok değişiklik de duyuruldu. Ara sezonda oyuncuların deneyimlediği bu değişikler kimi oyuncu tarafından beğeni görse de, tüm oyuncuları memnun etmek çok zor. Bize soracak olursanız değişikler oyuna renk katmış gözüküyor. Bu değişiklere adapte olabilmek için ara sezonda oyuncular birçok şampiyonu ve eşyayı deneme fırsatı buldu. Peki bu deneyimlerini ne zaman puana dönüştürebilecekler? LoL Sezon 13 ne zaman başlıyor? İşte aradığınız tüm cevaplar haberimizin devamında sizleri bekliyor. Sizler de yeni sezon ile birlikte yepyeni kostümleri güvenilir ve indirimli fiyatlar ile almak istiyorsanız Kabasakal Online adresini ziyaret edebilirsiniz.


Farklı kaynaklardan aldığımız bilgilere göre League of Legends Sezon 13, 11 Ocak tarihinde normal sunuculara getirilecek. 11 Ocak tarihinde yayınlanacak olan yama notları ile beraber Sezon 13'e giriş yapacağız. Aynı zaman da Riot Games ekibi bir farklılık ile karşımıza çıkıyor. Sızdırılan bilgilere göre tek bir uzun sezon yerine 2 farklı derece bölümü olacak. Ara sezona girildikten sonra bazı şampiyonlara güç değişiklikleri ve dengelemeleri getirildi. Bu sezon tank ve dövüşçü karakterler dikkat çekiyor. Ormana da eklenen yeni küçük dostlarımız orman dönme hızımızı da oldukça etkiledi. Karşı ormana canavarlarına verilen hasar azaltıldığı için CT Orman yapmak oldukça zorlaştırıldı. Ormancılar bu sezon daha önce ki sezonlara kıyasla daha etkili bir rol barındırıyor. 


League of Legends sezon 13 ile ilgili bildiğimiz her şeyi sizler ile paylaştık. Sezon 13 ne zaman geliyor? League of Legends ara sezon ne zaman bitiyor? Tüm sorularınızı haber yazımızda sizler için inceledik. Sizler ara sezon da oynadınız mı? Şampiyon değişiklikleri hakkında ne düşünüyorsunuz, bizler ile paylaşmayı unutmayın. Yeni sezonun gelmesi ile birlikte birçok yeni kostümünde oyuna eklenmesi bekleniyor. Tüm bu yeni kostümleri güvenilir ve indirimli fiyatlar ile satın alıp doyasıya eğlenebilmeniz için tek yapmanız gereken Kabasakal Online adresini ziyaret etmek. Hızlı ve güvenilir teslimat ile dilediğiniz gibi RP alışverişi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklamak.


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?