LoL Ay Festivali 2022 Başladı! YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Ay Festivali 2022 Başladı!

En çok sevilen oyunlardan birisi olan League of Legends için Ay Festivali 2022 Etkinliği başladı. 26 Ocak itibariyle oyuna eklenen Ay Festivali Etkinliği 28 Şubat'a kadar oyunda olacak. Detaylar haberin devamında sizi bekliyor. En Uygun Fiyat Garantisi ile League of Legends RP satın almak için adres Kabasakal Online!

League of Legends Ay Festivali 2022

Ay Festivali 2022 Etkinliği ile beraber Ay Festivali 2022 Mağazası üzerinden sembolleri kullanarak özel etkinlik içeriklerini işleyebilirsiniz. Semboller 7 Mart 2022 saat 23:59'da çantadan kaybolacak. Bu zamana kadar vaktiniz var. Ayrıca Porselen Lux Prestij Serisi - Simge ve Çerçeve ödülleri gibi ayrıcalıklı fırsatları kaçırmamak için hemen oyunu ziyaret edebilirsiniz.

Ay Festivali 2022 Ödülleri

Ay Festivali 2022 Etkinlik ödülleri ise gayet güzel ve oyuncular tarafından olumlu karşılanan bir liste ile dolu. Ay Festivali Etkinlik Kartları ile beraber; Çerçeveler, Etkinlik Ganimetleri, Totem Görünümü, Simgeler, İfadeler, Renkler ve daha fazla sizin olabilir. Bu kutlamaya katılmak için League of Legends'i 26 Ocak-28 Şubat tarihlerinde oynamanız gerekiyor.

LoL Ay Festivali 2022 Etkinliği'ne dair tüm detayları size aktardık. Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Hızlı teslimat, güvenilir adres seçeneği ile RP satın alarak bu mükemmel etkinliğe dahil olmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?