LoL Kostüm ve Şampiyon İndirimleri (27 Eylül - 3 Ekim) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Kostüm ve Şampiyon İndirimleri (27 Eylül - 3 Ekim)

League of Legends mazağasında Eylül ayının son haftalık indirimleri belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi 15 adet indirimli League of Legends kostümü ve 5 adet indirimli League of Legends şampiyonu mağazalarda yerini aldı. League of Legends şampiyon havuzunun sürekli olarak genişlemesi ile birlikte yakın zamanda indirime giren kostüm ve şampiyonların sayısında bir artış görünebilir. Sizler de indirimdeki kostümlerden faydalanmak istiyorsanız hemen Kabasakal Online'ın harika indirimleri ile League of Legends RP satın alın!

Haftalık İndirimli LoL Şampiyonları

Her hafta olduğu gibi bu hafta da bizleri 5 adet indirimli League of Legends şampiyonu bekliyor.

Haftalık İndirimli LoL Kostümleri

Bu hafta da geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi 15 adet indirimli League of Legends kostümü mağazada yerlerini aldı. Özellikle Maokai gibi metaya giren şampiyonların kostümlerinin olması ilgi çekti.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sizler ile League of Legends mağaza indirimlerini paylaştık. Harika kostümlerden ve ya oynamak istediğiniz şampiyonlardan kesin alacağım dediğiniz varsa bizler ile paylaşmayı unutmayın. İndirimli LoL RP'nin adresi ise her zaman oluğu gibi Kabasakal Online. Hemen aşağıdaki görsele tıklayın ve indirimli League of Legends RP satın alın!Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?