LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri ( 12 - 18 Temmuz ) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri ( 12 - 18 Temmuz )

Temmuz ayının ikinci LoL Haftalık Kostüm ve Şampiyon indirimleri başladı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 5 LoL şampiyonu ve 15 LoL kostümü indirimli olarak bizleri bekliyor.  12 - 18 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak haftalık LoL indirimleri ile hep oynamak istediğiniz şampiyonu veya favori şampiyonunuzun indirimli kostümünü satın alabilirsiniz. İndirimli kostümleri kapmak için tek yapmanız gereken Kabasakal güvencesi ile indirimli LoL RP satın almak!

Haftalık LoL İndirimleri

LoL şampiyon ve kostüm indirimleri 12 Temmuz tarihi itibariyle League of Legends mağazasındaki yerini aldı. Bu indirimler 18 Temmuz tarihine kadar mağazada kalmaya devam edecek. İşte karşınızda LoL haftalık indirimdeki kostüm ve şampiyonlar.

İndirimli LoL Şampiyonları

Aşağıdaki 5 şampiyon 18 Temmuz tarihine kadar League of Legends mağazasında indirimli fiyatları ile satın alınabilir durumda.

İndirimli LoL Skinleri

Aşağıdaki 15 kostümde aynı şekilde indirimli olarak mağazada sizleri bekliyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da mağazada harika kostümler var.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da LoL Haftalık Kostüm ve Şampiyon indirimlerini sizler ile paylaştık ve yine her zaman olduğu gibi ihtiyacınız olan RP'yi almanız için yanınızdayız. Bu harika kostümler veya şampiyonlardan herhangi birine sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki görsele tıklayıp Kabasakal güvencesi ile LoL RP almak!


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?