LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (14 - 20 Haziran) YORUMLARI GÖSTER (0) YORUM YAP

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri (14 - 20 Haziran)

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimlerinde yeni hafta bugün itibari ile başladı. Her hafta değiştirilen ve markette yeni haftaya kadar kalmaya devam eden League of Legends indirimleri büyük fırsatlar ile birlikte sizleri bekliyor. 14-20 Haziran tarihleri arasında LoL indirimleri ile her hafta olduğu gibi; 5 LoL şampiyonuna ve 15 indirimli LoL kostümüne sahip olabileceksiniz. Tüm indirimleri haberin devamında öğrenebileceksiniz. Bu harika indirimlerden favori şampiyonunuza kostüm almak istiyorsanız Kabasakal yanınızda! Hemen en uygun fiyatları LoL Cash veya yeni adı ile LoL Rp satın alın!

Haftalık LoL İndirimleri

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimleri, 14 Haziran tarihi ile League of Legends mağazasında yer aldı. Yeni indirimler 20 Haziran saat 23:59'a kadar mağazada kalmaya devam edecek. Bu indirimler ile sürekli oynamak istediğiniz şampiyon veya sürekli oynadığınız şampiyonun kostümü indirime girmiş olabilir. Böylelikle hep sahip olmak istediğiniz şampiyon veya kostümlere indirimli fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. İşte karşınızda haftanın indirimlere giren şampiyon ve kostümleri!

İndirime Giren Şampiyonlar

Aşağıdaki şampiyonlar 14 - 20 Haziran tarihleri boyunca markette indirimli fiyatları ile birlikte sizleri bekliyor.

İndirime Giren Kostümler

Aşağıdaki kostümlerde aynı şekilde 14 - 20 Haziran tarihleri boyunca League of Legends mağazasında sizleri bekliyor olacak.

League of Legends haftalık kostüm ve şampiyon indirimleri hakkındaki tüm bilgileri sizler ile paylaştık. İndirimde olan tek şey kostümler ve şampiyonlar değil. Aşağıdaki görsele tıklayarak Kabasakal sayesinde indirimli LoL RP de satın alabilirsiniz! 


Yorum Yap


LİSTELENECEK YORUM BULUNAMADI × Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu yapmak ister misiniz?